iPhone 7’nin Özellikleri Ne olacak?

0
531

iPhone 7 ile ilgili söylentiler giderek artmakta. Bu yazımızda iPhone 7 ile ilgili önemli ayrıntılardan bahsedeceğiz.

Bu yıl Apple’ın piyasaya 3 farklı iPhone 7 modelini sunması bekleniyor. 3. modelin adı ise iPhone 7 Pro veya iPhone Plus olması söylentiler arasında.

Yeni sızıntılara göre tasarımlar önceki modellere benzeyeceğini gösteriyor. Sadece çok az bir farklılık olacağı ve bu farklılık ise cihazın arka tasarımında olacağı belirtiliyor.

IMG_4088

Yukarıdaki fotoğrafta soldaki iPhone 7, sağdaki ise iPhone 7 Plus. Fotoğrafta gördüğünüz gibi iPhone 7’de tek kamera, iPhone 7 Plus’ta ise çift kamera olduğu görülüyor.

  • Sadece iPhone 7 Plus’ta çift kamera teknolojisi olacak.

Günümüzde artık çoğu telefonda çift kamera teknolojisi kullanılmakta ve artık çoğu şirket bu özelliğin üzerine durmaya başladı. Kullanıcılar artık fotoğraf çekimine giderek önem vermektedir. Bu yüzden kullanıcılar kamera çözünürlüğü yüksek olan cihazları tercih etmektedir. Çoğu sızıntılarda da bu özelliğe değinilmektedir. Son aldığımız sızıntıda ise bu özelliğin sadece iPhone 7 Plus ta olacağı kesinleşti.

iPhone 7 Plus’ta 3 GB Ram bulunacak ve iPhone 7 Plus iki farklı model ile piyasaya çıkacak birinde çift kamera olacak diğerinde ise tek kamera olacak bizce çift kameralı olan iPhone 7 Pro olacak.

Çift kameralı model olan iPhone 7 Pro teknik özellik olarak diğerlerinden daha üstün olacak ve 4 GB Ram’i bulunacak.

Bu şekilde bize gelen sızıntılar ışığında 3 farklı iPhone modelinin tanıtılmasını bekliyoruz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz