Dev gibi bir pile sahip Galaxy A7!

0
309

Samsung, 2016 yılında çıkaracağı Galaxy A7’yi yüksek kapasiteye sahip pil ile kullanıcılarla buluşturacak!Bildiğiniz gibi Samsung Galaxy A, Galaxy Note ve Galaxy S gibi çok sayıda akıllı telefon ailesine sahip. Bunlardan genellikle Galaxy S ve Galaxy Note, Samsung’un amiral gemisi cihazlarını içerirken Galaxy A serisi orta sınıf seviyesinde donanımları içeren cihazları içermektedir. Ancak buna rağmen Galaxy A serisi cihazlar tasarım olarak üst sınıf kalitesindedir.

Bugün Federal İletişim Komisyonu (FCC) ile sertifikasyon işlemi sayesinde bir ekran görüntüsü ortaya çıktı. Ekran görüntüsünde yeni Galaxy A7’nin pil kapasitesi yer almakta. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebildiğiniz gibi 2016 yılında çıkacak yeni Galaxy A7’nin pili 3300 mAh kapasitesinde olacak. 2015 yılının şubat ayında kullanıcılarla buluşan Galaxy A7’nin pilinin 2600 mAh kapasitesinde olduğunu belirtelim.

Galaxy-A7-2016-pil

Federal İletişim Komisyonu (FCC) sayesinde ortaya çıkan bir diğer bilgi ise 2016 model yeni Galaxy A7 151.8 mm uzunluğunda ve 74.5 mm genişiğinde olacak.

Peki bu yüksek kapasiteli pil yeterli olacak mı? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz