Biraz Sohbet Edelim – Neden Samsung?

0
289

E-posta kutuma daha önce “aynı konuda” bir eleştiri içeren birkaç tane e-posta gelmişti. Onlara zamanında cevap vermiştim. Bugün yine aynı konuda eleştiri geldi. Herkesin bilmesi açısından buradan cevaplamak istedim. Bu konu ne diye sorarsanız hemen cevaplıyorum: Sitedeki paylaşımlar neden Samsung ağırlıklı?

Şunu da belirtmek istiyorum olumlu olumsuz her türlü eleştiride bulunabilirsiniz. Siz eleştireceksiniz ki biz daha iyisini yapalım.

Peki sitemizdeki paylaşımların neden Samsung ağırlıklı olduğu konusuna gelecek olursak; ülkemizde tablet olsun akıllı telefon olsun Samsung kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Bu yüzden biz de Samsung cihazlarına odaklandık diyebilirim. Bu diğer cihazları önemsemediğimiz anlamına gelmesin lütfen. Samsung kullanıcısı fazla olduğundan sitemizdeki Samsung ile ilgili her konuda eksikliği tamamen gidermek istiyoruz. Bunu hallettikten sonra diğer markalarla ilgili her türlü eksikliği gidereceğiz.

Ayrıca siteyle ilgili “bu aralar” vakit bulamama sorunum var malesef. HTC, LG, Sony, General Mobile ve diğer marka cihazlarla ilgili bize yardımcı olmak isteyenler bana ulaşabilirler.

Evinizde eski ve kullanmadığınız, boş boş duran veya camı kırık olmasına rağmen çalışır durumda olan bir tablet veya akıllı telefonunuz varsa sitemize “bağışlayabilirsiniz”. Bunun için [email protected] adresine e-posta göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Bu cihazlar, hiçbir şekilde kişisel bir çıkar için veya yasal olmayan herhangi bir işlem için kullanılmayacaktır. Her markadan en az bir cihazın bizde olması paylaşacağımız konuları test etmemiz açısından yararlı olacaktır. Kim bilir belki de custom rom çıkartırız. 🙂

Ayrıca çalışmayan cihazlarınızı da bize gönderebilirsiniz. Hiç çalışmayan ömrünü tamamlamış cihazlarınızı sizin için geri dönüşüme gönderebiliriz.

Hadi kalın sağlıcakla.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz