Biraz Sohbet Edelim – Küfür Niye?

0
196

Biraz Sohbet

Geçtiğimiz hafta Facebook üzerinde yaşadığımız birkaç olayı sizinle paylaşmak istedim. Bu olayların hepsi aynı sonuçlanıyor: Küfür etmek.

Bildiğiniz gibi sosyal ağ hesaplarımız üzerinden artık destek sunmuyoruz. Yani mesaj ile yardım isteğinde bulunanları sitemize yönlendiriyoruz. Gerçi biz değil, Facebook üzerinde hazırlamış olduğumuz otomatik mesaj sizin sitemize gelmenizi istiyor. 🙂 Israrla mesaj atan birkaç arkadaşımıza verilen otomatik cevaplar sonucunda bazı arkadaşlarımız analı avratlı küfürler ettiler. Bu seviyesiz arkadaşlarımıza cevap vermeye tenezzül bile etmeyerek gerekli yerlere şikayetlerimizde bulunduk. Neyse insanın küfür ederek seviyesizleşmesine hiç anlam verememişimdir. Hatta bir cihaz için… Kullandığınız cihazın sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Evet biliyorum, hepiniz bu cihazlara bağımlı oldunuz.

Konuyu uzatmadan, sitemizde arama çubuğu gayet iyi işliyor. Soru Cevap bölümü de aktif bir şekilde. Gerçi sürekli güncellendiği için bir türlü test aşamasından çıkaramadık ama olsun. 🙂 Hatta sizin için kolaylık olsun diye Disqus yorum sistemi bile kullanıyoruz. Yani demek isteyeceğim soru sorabileceğiniz, destek isteğinde bulunabileceğiniz bölümlerimiz mevcut. Daha önce sorulan soruları yine sormanıza rağmen cevap veriyorum, daha ne yapayım bilemiyorum. 🙂

Hadi kalın sağlıcakla.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz