Armani Saat Modelleri Hakkında Püf Noktaları modasaat.com’da!

0
314

Saat modelleri hakkında püf noktaları modasaat.com’da!

Guess saat önemli markalardan bir tanesidir. Erkek modellerine baktığımızda altın kasalı deri modellerin çokça ön planda olduğu görülecektir. Saatin özelliklerine göre fiyat aralığı da değişmektedir. Daha çok kullanımı rahat ve fazla özellikli erkek saat modelleri vardır. su geçirmezliği, takvim, kronometre gibi unsurları barındıran bu saatlerin oldukça sade olduğu söylenebilir. Kasası çoğunlukla beyaz veya siyahtır. Kordon ise deri veya kauçuk olabilmektedir. Analog olmasının yanında pilli mekanizmaya sahip bu saatlerin gösterişli olmadığı söylenebilir. Bayan kol saatleri ise çok daha farklı modellere sahiptir. Klasik ve spor tarzda olan bu saatlerin çok daha ince işçilik eseri olduğu söylenebilir. Özellikle kaplama, taşlama ve desen işlemeleri bulunmaktadır. Bilindiği gibi bayanların saati kullanma amacı daha çok aksesuar merkezlidir. Yapılan kombine uyumlu olması istenen saatin çok daha gösterişli olması gerekmektedir. Bu nedenle pek bir özelliğe sahip olmayan ancak dikkat çeken modeller çok daha fazla kullanılmaktadır. Kasa rengi olarak rose gold ön plandadır. Çok fazla modelde bu rengi görmekteyiz. Klasik modellerin çok daha ağır durduğu bilinmelidir. Bu nedenle önemli yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra gençlerin spor tarzı saatleri kullandığı da unutulmamalıdır. Özellikle kumaş kordonlu saatlerin çok daha kullanışlı olduğu bilinmektedir. Guess marka saatlerinin genelde kasa malzemesi çeliktir. Mineral cam oranı da yüksektir. Dijital mekanizmalı seçenekleri de bulunmaktadır.

Emporio Armani saat modelleri de farklı seçenekler barındırmaktadır. Bayan kol saatlerinde kordon malzemesi olarak seramik kullanılması öne çıkan farklı hususlardan bir tanesidir. Ayrıca renk uyumuna da dikkat edilmiştir diyebiliriz. Saat modellerine baktığımızda daha çok uyumlu renkler görmekteyiz. Aykırı modeller pek yoktur. Mineral cam seçimi burada da bulunmaktadır. Klasik tarzdaki modellerde daha çok analog saat tipi yer almaktadır. Bunun haricinde farklı desenlerde olan modellerde bulunmaktadır. Bayan saat modellerinde beyaz ve sarı ağırlıkta iken erkek saatlerinde siyah öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra spor tarzı erkek saatlerinde silikon kordonlarında kullanıldığı görülmektedir.

Bu markaların dışında birçok markayı da barındıran bir site aracılığı ile online saat almak mümkündür. Kullanıma oldukça basit ve zahmetsiz olduğu için internetten alışveriş hızla yayılmaktadır. Saat almak isteyenlerin de böyle bir imkânı bulunmaktadır. http://www.modasaat.com/kategori/fossil.aspx linki ile fossil saatler görülmektedir. Alınacak saatler orijinal olmakla birlikte oldukça kalitelidir. Ayrıca alınmak istenen saatin yüksek fiyatta olması halinde indirim takibi de yapılabilir. Saatin indirime girdiği anda kişiye hemen mesaj gelmektedir. Bu sayede indirimli olarak saat alımı yapılır. 150 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde kargo da ücretsiz olmaktadır. Saatin beğenilmemesi durumunda ise ücretsiz olarak geri iadesi yapılır. Birçok karta taksit imkânı olmasının yanında alınacak ürünler garantilidir. Sitede her markaya ait yeni sezon seçenekleri de vardır. Bu sayede modayı takip etmek isteyen kişilere kolaylık sağlanmıştır. Ürünün çıkar çıkması sahibi olmak mümkün olmaktadır. Bununla birlikte outlet sayfalarında ise çok daha makul fiyatlar ile satılan saatler yer alır. Her keseye uygun saatlerin bulunduğu da bilinmelidir. Fiyat aralığının ayarlanmasıyla istenen fiyatlarda olan ürünlerde rahatlıkla bulunabilir. İndirimli ürünlerin yer aldığı black friday sayfası da ziyaret edilmeye değerdir.

Reklamdır.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz