Tek Fiyata Üç Araç!

0
180

Ashampoo fotoğraflar için olan en iyi üç aracını müthiş bir indirimle satın almanızı istiyor! Neden mi müthiş bir indirim? Çünkü tam tamına %86 indirim sağlıyor. Yani 192,56 TL değerindeki bu üç aracı çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Tek fiyata üç araç!

Ekran görüntüleri yakalama ve video kaydetme konusunda uzman Ashampoo® Snap 8, fotoğraflarınızı muhteşem görünümlü videolara dönüştürmeniz için Ashampoo® Slideshow Studio HD 3 ve fotoğraf optimizasyonu konusunda en iyi araçlardan biri olan Ashampoo® Photo Optimizer 6, bu üç aracı sadece 26,00 TL fiyatına satın alın.

İlgili kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bu üç araçtan kısaca bahsedecek olursak:

Snap 8

Ekran görüntüsü yakaladıktan sonra veya video kaydettikten sonra görüntüleriniz üzerinde çeşitli işlemler yapabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca görüntülerinizi program içerisinden Ashampoo Webspace depolama alanına veya Facebook hesabınıza yükleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ekran görüntülerinizi .psd dosyası olarak kaydederek daha sonra Photoshop ile çalışabilirsiniz.

Ayrıca Android cihazlarımız için de Snap uygulamasının mevcut olduğunu belirtelim. İlgili uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Slideshow Studio HD 3

Fotoğraflarınızdan benzersiz videolar oluşturun ve bunu aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. Oluşturacağınız videolara geçişlerin yanı sıra müzikler ekleyebilir ve hatta kendi sesinizi de kaydedebilirsiniz.

Photo Optimizer 6

Fotoğraflarınızda canlılık olmadığını veya fotoğraflarınızın kontrastı bozuk olduğunu düşünüyorsunuz. Hiç önemli değil! Photo Optimizer 6 ile fotoğraflarınızı  tek tıklamayla mükemmel bir hale getireceksiniz.

17 Kasım 2015 tarihine kadar sürecek kampanya ile bu önemli yazılımları satın alarak bu fırsatı kaçırmayın.

Ashampoo ana sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz