Silinen Fotoğraflarınızı Kurtarın!

0
423

Ashampoo Photo Recovery

Fotoğraf çekilerek anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz değil mi? Peki bu fotoğraflar yanlışlıkla silindiğinde veya bozulup açılamaz hale geldiğinde ne olacak? Bu mükemmel araç ile fotoğraflarınızı kurtarın!

Ünlü Alman yazılım geliştiricisi Ashampoo, Photo Recovery aracıyla fotoğraflarını kurtarmak isteyen kullanıcıların sorunlarına çare oluyor. Kullanımı çok basit olan bu program ile usb belleklerinizdeki, hafıza kartlarınızdaki veya sabit disklerinizdeki (hard disk) fotoğraflarınızı kolaylıkla kurtarabilirsiniz. Ayrıca word dosyası olsun, .exe dosyası olsun veya PDF dosyası olsun, bu dosyalardaki fotoğrafları dahi kurtarabilirsiniz.

Ashampoo Photo Recovery Ana Ekran

Peki formatlanan disklerdeki fotoğraflar ne olacak? Program formatlanan disklerdeki fotoğrafları da başarılı bir şekilde kurtarabilirsiniz.

Programda yer alan arama seçenekleri ile belirli boyutun altındaki görüntülerin veya belirli bir pikselin altındaki fotoğrafların aranmamasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra belirli dosya türündeki (JPG, PNG, RAW, WEBP, PSD, vb.) fotoğrafları arayıp kurtarabilmeniz mümkün.

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü ekranlarla sorunsuz çalışabilen bu program 54,49 TL gibi bir tanıtım fiyatıyla satışa sunuldu. Daha önceden Ashampoo’nun GetBack Photo programını satın alanlar ise programı 32,69 TL fiyatı ile Photo Recovery programına yükseltebilirler. Programı satın almadan kullanmak istiyorsanız 40 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Silinen fotoğraflarınız için bu program hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Programı satın almak için: Satın Al
Programı yükseltmek için: Yükselt
40 gün boyunca ücretsiz olarak kullanmak için: İndir

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz