Koleksiyonunuzu Yönetin – Ashampoo Photo Commander 15

0
385

Fotoğraf koleksiyonunuzu yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ashampoo Photo Commander 15 ile koleksiyonunuzu kapsamlı bir şekilde yönetin!

Dijital çağ ile her anımızı ölümsüzleştirmeye çalışır ve sürekli fotoğraf çeker hale geldik. Böylelikle bilgisayarımızda binlerce fotoğraf birikmeye başladı. Peki bu fotoğrafları nasıl kontrol edeceksiniz ya da şöyle soralım. Fotoğraf koleksiyonunuzu en kolay bir şekilde nasıl yönetirsiniz? İşte burada Ashampoo Photo Commander 15 devreye giriyor.

Fotoğraflarınızı görüntülemek, fotoğraflarınıza efektler uygulamak, optimizasyonlar yapmak ve fotoğraflarınızı organize etmek tek bir yazılım ile mümkün.

Ashampoo Photo Commander’ı indirmek için: İndir
Ashampoo Photo Commander’ı satın almak için: Satın Al
Ashampoo Photo Commander’ı yükseltmek için: Yükselt

ashampoo-photo-commander-ana-ekran

Yukarıdaki ekran gözünüze karmaşık gözüküyor olabilir. Aslında koleksiyonunuzu yönetmeniz en kolay ve en kapsamlı hali bu. Hazır bu ekrandayken fotoğraflarınızın formatına göre, tarihine göre filtreleme yapabilir ve istediğiniz fotoğrafı daha kolay bir şekilde bulabilir, düzenleyebilir ve hatta paylaşabilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander 15, coğrafi etiketleme özelliği ile karşımıza çıkıyor. Coğrafi etiketleme sayesinde fotoğraflarınızı çekildiğiniz yerleri unutmayacaksınız.

ashampoo-photo-commander-cografi-etiketleme

Fotoğraf makineleri olsun, akıllı telefonlar olsun fotoğrafı çektiğiniz konum bilgilerini saklayabilirler. Böylelikle Ashampoo Photo Commander 15 ile bu bilgilere ulaşabilir, konumları bulabilirsiniz. Peki konum bilgileri yoksa ne olacak? Yazılım ile fotoğraflarınıza konum bilgileri eklemeniz mümkün.

Çok gezen biriyseniz ve gittiğiniz yerleri hatırlamakta zorluk çekiyorsanız coğrafi etiketleme özelliği tam size göre.

Ashampoo Photo Commander’ı indirmek için: İndir
Ashampoo Photo Commander’ı satın almak için: Satın Al
Ashampoo Photo Commander’ı yükseltmek için: Yükselt

Ashampoo Photo Commander’ın eski sürümlerinde olduğu gibi yeni sürümünde de fotoğraflarınızı slaytlar halinde izleyebilmeniz mümkün. Ancak yeni sürüm, yeni bir özellik ile geliyor.

ashampoo-photo-commander-coklu-monitor

Çoklu monitör desteği ile Ashampoo Photo Commander ekranında fotoğraflarınızı düzenleme gibi istediğiniz işlemleri yaparken, diğer monitörde veya projeksiyon cihazında slaytınızı gösterebiliyorsunuz.

Ashampoo Photo Commander’da iki farklı arayüz seçeneği mümkün.

photo-commander-arayuz

Tercihinize bağlı olarak Photo Commander yazılımını koyu veya açık renkli arayüzlerle kullanabilmeniz mümkün.

ashampoo-photo-commander-tebrik-kartlari

Ashampoo Photo Commander 15’in tebrik kart desteği de var. Birbirinden güzel tebrik kartları tasarlayabilir ve tasarladığınız tebrik kartlarını yazdırabilirsiniz.

Windows®7, Windows®8, Windows®8.1 ve Windows®10 işletim sistemlerinde çalışabilen Ashampoo Photo Commander 139,00 TL gibi bir satış fiyatıyla mağazada yerini aldı.

Ashampoo Photo Commander’ı indirmek için: İndir
Ashampoo Photo Commander’ı satın almak için: Satın Al
Ashampoo Photo Commander’ı yükseltmek için: Yükselt

Not: Photo Commander’ın önceki sürümüne sahipseniz 55,59 TL fiyatıyla programınızı yeni sürüme yükseltebilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander hakkında siz ne düşüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz