Ashampoo’nun Bu Muhteşem Yazılımı Artık Ücretsiz!

0
364

Hayalinizdeki evi planlamanızı ve tasarlamanızı sağlayan Ashampoo Home Designer Pro 3 yazılımı artık ücretsiz!

Dışarıda dolaşıyorsunuz, karşınızda boş bir arazi. Bir tepe var, yanda da su akıyor. Hemen hayal ediyorsunuz, şuralara merdivenler, aydınlatmalar, çimler şöyle olsun, şurası ahşap, balkonsuz olmaz, trafik sorunu malum garaj da olsun, mutfakta şu elektrikli ev aletleri bulunsun, insanlar şuradan yürüsün, çiçekler ve hayvanlar da ekleyin, güneş paneli de yerleştirin, çatı nasıl olsa acaba? Şimdi bilgisayarınıza geçin ve Ashampoo Home Designer Pro 3 yazılımını açın. Buraya yazdıklarımızı ve çok daha fazlasını yazılımda gerçekleştirebilir ve ileride hayalinizdeki evin nasıl görüneceğini öğrenebilirsiniz.

Entegre 3B görünüm, projeniz üzerinde sanal bir tur yapmanızı sağlıyor ve yazılımda yer alan çeşitli nesneler gerçekçi mobilyalar eklemenize yardımcı oluyor.

ashampoo-home-designer-pro-3-baslangic-sihirbazi

Kısacası hayallerinizi gerçeğe dönüştüren 109 TL değerindeki Ashampoo Home Designer Pro 3 yazılımı artık ücretsiz. Ashampoo tarafından bize iletilen bilgilendirmeye göre yazılımı yükleyen kullanıcılar e-posta kaydı gerçekleştirdiklerinde yazılımı tam sürüm olarak hiçbir ücret ödemeden kullanabilecekler.

Şu anda Türkçe dil desteği sunmayan yazılım Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1 ve Windows® 10 işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Ashampoo Home Designer Pro 3

Yazılım ile tasarladığınız eşsiz çalışmalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yazılımın ücretsiz olması hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bu yazılımı tasarımlarınızda kullanıyor musunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz