Ashampoo WinOptimizer ile Cadılar Bayramı’nı Kutlayın!

0
250

Ashampoo WinOptimizer 11 ile Cadılar Bayramı’nı kutlamak istemez miydiniz?

Her yıl 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı her ne kadar ülkemizde pek kutlanmasa da Ashampoo’nun WinOptimizer 11 programına uyguladığı Cadılar Bayramı temasını çok beğendik açıkçası.

WinOptimizer programından biraz bahsedecek olursak tüm tarayıcı geçmişinizi temizleyebilir, gereksiz ve yanlış Kayıt Defteri girdilerini temizleyip onarabilir ve bunun yanı sıra sisteminizdeki gereksiz dosyalardan ve program artıklarından tamamen kurtulabilirsiniz. Bunların hepsini sadece tek tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz.

Programı Ashampoo internet sayfası üzerinden bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer Cadılar Bayramı

Programın sahip olduğu modüllerle sabit disklerinizin bakımını yapabilir, sisteminizi başka kullanıcıların bilgisayarlarıyla karşılaştırabilir, internetinizi hızlandırabilir, silinen dosyalarınızı kurtarabilir veya dosyalarınızı geri kurtarılamayacak şekilde silebilirsiniz. Bunların yanı sıra sisteminizde aynı olan dosyaları bulabileceğinizi belirtelim. Tabi ki daha birçok modül programda yer almaktadır.

Oyun severler için en önemli özelliklerden biri olan Game Booster ile sisteminizi optimize ederek arka planda çalışan uygulamaları kapatabilir ve sistem kaynaklarınızın oynadığınız oyuna harcanmasını sağlayabilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer kullanıyor musunuz? Bu program hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz