Ashampoo Burning Studio 2016 ile Güç Seninle Olsun!

0
558

Geçtiğimiz günlerde Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor vizyona girdi. Filmin sıkı takipçileri için Ashampoo’nun bir sürprizi var.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından izlenen Yıldız Savaşları film serisinin son filmi Güç Uyanıyor sinemalarda yerini aldı. Henüz izlediniz mi bilmiyoruz, ancak Ashampoo’nun sizin için bir sürprizi olduğunu söyleyebiliriz.

Yıldız Savaşları film serisinin takipçileri için Ashampoo, kapsamlı disk yazdırma programı olan Ashampoo Burning Studio 2016’yı Yıldız Savaşları temasıyla kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

Programı Ashampoo internet sayfası üzerinden bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio Star Wars

Kapsamlı disk yazdırma programı Ashampoo Burning Studio 2016 ile farklı disk türlerini yazdırabilir, bu diskleri şifreleyebilir, eğer bir dosya çok büyükse farklı disklere bölebilir, disk imajları oluşturabilir, diskler kopyalayabilir, film diskleri oluşturabilir, ses CD’leri (Track, MP3, vb.) oluşturabilir, disklerde var olan dosyaları silebilir, kapaklar tasarlayabilir ve yazdırabilirsiniz. Bunlar dışında farklı cihazlarınızda (akıllı telefon, tablet, vb.) bulunan verilerinizi de yedekleyebilmeniz mümkün.

Daha ne duruyorsunuz? Ashampoo Burning Studio 2016 ile Güç Seninle Olsun!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz