Ashampoo Burning Studio 2015 ile Geleceğe Dönün!

0
231

İnternette gezinirken denk geldiyseniz bugünün “Back to the Future Day” yani “Geleceğe Dönüş Günü” olduğunu görmüşsünüzdür.

Genç arkadaşlarımız pek bilmeyebilir ama Geleceğe Dönüş film serisinde “Marty Mcfly” ve Dr. Emmet Brown zaman makinesi araçlarıyla çeşitli zamanlara giderek farklı maceralar yaşıyordu. Serinin ikinci filminde kahramanlarımız bugüne yani 21 Ekim 2015 tarihine geliyorlar.

İşte bu yüzden bugüne özel olarak Ashampoo, kapsamlı disk yazdırma programı olan Ashampoo Burning Studio 2015’i Geleceğe Dönüş temasıyla kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

Programı Ashampoo internet sayfası üzerinden bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio 2015 Geleceğe Dönüş

Kapsamlı disk yazdırma programı Ashampoo Burning Studio 2015 ile farklı disk türlerini yazdırabilir, bu diskleri şifreleyebilir, eğer bir dosya çok büyükse farklı disklere bölebilir, disk imajları oluşturabilir, diskler kopyalayabilir, film diskleri oluşturabilir, ses CD’leri (Track, MP3, vb.) oluşturabilir, disklerde var olan dosyaları silebilir, kapaklar tasarlayabilir ve yazdırabilirsiniz. Bunlar dışında farklı cihazlarınızda (akıllı telefon, tablet, vb.) bulunan verilerinizi de yedekleyebilmeniz mümkün.

Daha ne duruyorsunuz? Ashampoo Burning Studio 2015 ile Geleceğe Dönüş filmini yaşayın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz