Yüklü Gelen Uygulamaları Kaldırın!

2
7121

installed-apps

Android işletim sistemin sahip orijinal bir tablet veya telefon aldığınızda, kullanmayacağınız birçok uygulamanın olduğunu görürsünüz. Bu kullanmayacağınız uygulamalar arka planda çalışır, gereksiz yere ram ve pil tüketmesinin yanında hafızada yer kaplarlar.

System App Remover uygulaması ile bu uygulamaları kaldırabilirsiniz. Ama önce sizi root konumuza alıyoruz. Çünkü bu işlemi gerçekleştirebilmek için cihazınızın rootlu olması gerekmektedir.

Root yetkisini sağladıktan sonra System App Remover uygulamasını yükleyin. Uygulamaları kaldırırken korkmanıza gerek yok. Çünkü System App Remover sizin yerinize uygulamaları Anahtar Modül ve Silinebilir şeklinde sınıflandırıyor. Anahtar Modül olanları kaldırmamanızı şiddetle öneriyoruz. 🙂

SystemAppRemover1  SystemAppRemover2

System App Remover ile bir uygulamayı sildiğinizde direkt olarak Geri Dönüşüm Kutusu’na gitmektedir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda buradan uygulamayı kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz.

Son olarak uygulamanın Türkçe olduğunu belirtmemizde fayda var ve çok yakında uygulamaya dil güncellemesi yapılacak. Bunun yanı sıra uygulamanın Google Play Store görüntüleri ve açıklamalarının güncelleneceğini belirtelim.

Sizin ekleyeceğiniz bir şey var mı?

System App Remover (root needed)
System App Remover (root needed)
Sistem uygulama kaldırıcı
Sistem uygulama kaldırıcı
Developer: Jumobile
Price: ₺16,99

2 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz