YouTube Music Yayımlandı!

0
320

YouTube, yeni müzik servisi YouTube Music uygulamasını yayımladı.

unnamed

Geçtiğimiz haftalarda YouTube, reklamsız video izleme özelliği ile ön plana çıkan YouTube Red servisini yayımlamıştı. YouTube, Apple Music ve Spotify gibi popüler müzik servisleri ile rekabet edebilmek için şimdi de YouTube Music uygulamasını kullanıcıların hizmetine sundu. İlk iki hafta ücretsiz YouTube Red aboneliği ile birlikte gelen YouTube Music daha önce vaad edilen özelliklerin tamamını da barındıyor. YouTube Music uygulaması isminden de anlaşılacağı üzere müzik odaklı olarak oluşturulmuş. YouTube gibi oldukça geniş bir vodeo arşivinden destek alan YouTube Music ile müzik dinlerken videoları izleyebilir, müzikleri daha sonra dinlemek üzere kaydedebilir ve en önemlisi bunları yaparken de reklam gibi son derece can sıkıcı bir sorundan kurtulabilirsiniz.

2543276

Daha önce de belirtiğimiz gibi 2 haftalık ücretsiz YouTube Red aboneliği sunan YouTube Music, aboneliğiniz bittiği taktirde de kullanılabilir olacak. Ancak bazı özellikleri dışında (Arka planda oynatma). Şuan test aşamasında olan YouTube Music uygulaması ülkemiz için sunulmuş durumda değil. Uygulamayı indirmek için Google Play Store’a girdiğinizde bunu görebiliyorsunuz. Bu konudaki işlemleri uygulayarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ancak uygulamayı indirip kursanız bile çalışmayacaktır.

Peki bu hiç kullanamayacığımız anlamına geliyor. Tüm uygulamalarda olduğu gibi bunun da bir çözümü var. İlerleyen saatlerde sitemizde bununla ilgili bir konu paylaşılacaktır. Biz bunun için burdayız. 🙂

YouTube Music
YouTube Music
Developer: Unknown
Price: Free

Eğer uygulamayı Google Play Store üzerinden indiremezseniz bu bağlantıdan apk olarak indirebilirsiniz.

YouTube Music uygulamasını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz