Yakında Marshmallow güncellemesini alacak LG cihazları

0
583

LG-Logo

Bildiğiniz gibi Google Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini duyurdu. Peki LG cihazlarından hangileri yakında bu güncellemeyi alacak?

LG, G3 ve G4 modeli cihazları için Android 6.0 Marshmallow için testlere başladı. LG’nin Kore destek sayfasında yer alan bir bilgiye göre LG G3 ve G4 cihazları Andorid 6.0 güncelleme seçeneğiyle listelenmekte. LG kullanıcılarının çoğunun bildiği gibi LG G3 cihazı Android 5.1.1 güncellemesini atladı. İşte burada önemli bir ipucu ortaya çıkıyor. LG, Android 6.0 güncellemesini en yakın zaman bu cihazlarına verebilir.

Şu anda, LG G3 ve G4 modeli cihazları için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile ilgili doğrulanmış resmi bir rapor bulunmamakta. Ancak LG’nin kullanıcılarını bilgilendirmesi an meselesi olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Dünya genelinde çok sayıda LG G3 kullanıcısı şu anda Android 5.0 Lollipop güncellemesine sahip. Ancak LG’nin G3 kullanıcılarına Android 5.1.1 güncellemesini vermemiş olması telaşlanmanızı gerektirmez. Geçen yılın amiral gemisi cihazı en sonki Android sürümüne yükseltilecektir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz