WhatsApp+ yolun sonuna geldi!

0
1213

WhatsApp-PlusBu yazımızda WhatsApp Plus kullanıcılarının banlandığını sizinle paylaşmıştık. WhatsApp Plus’ın Google+ topluluk sayfasından yapılan yazılan açıklamada belirtildiğine göre WhatsApp+ geliştiricileri, WhatsApp tarafından ihtar mektubu almışlar ve tüm indirme bağlantılarını silmek ve topluluk sayfasını kapatmak zorunda kalmışlar. Bugünden itibaren WhatsApp+ geliştirilmeyecek ve indirme bağlantılarına ulaşamayacaksınız.

WhatsApp+ artık aramızda olmayacak peki, WhatsApp+ kullanıcıları bu duruma ne dedi? Tabi ki çoğu kullanıcı bu durumu kabul etmedi. WhatsApp+ olmadan WhatsApp kullanmayacaklarını belirtenler var. Hatta bazı kullanıcıların WhatsApp ekibine kötü sözler dolu yazılar yazdıkları bilgisini aldık. Bunun yanı sıra çoğu kullanıcının ve bizim de beğendiğimiz bir fikir ortaya atıldı: “Kendi sohbet uygulamanızı geliştirin, birgün WhatsApp’dan daha iyi olacaktır”. Neden olmasın? 🙂

Son bir şey daha change.org sitesini duydunuz mu bilmiyoruz. Çeşitli konularda imza kampanyası düzenliyorsunuz ve yeterli sayıya ulaşınca bu imzaları ilgililere ulaştırıyorsunuz. İlgililer dikkate alır mı bilmiyoruz ama WhatsApp+ ile ilgili imza kampanyasına katılmak istiyorsanız bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz