WhatsApp, kullanıcıları banlamaya başladı!

1
1263

Whatsapp-yasak

Yanlış okumadınız. WhatsApp, kullanıcıları banlamaya başladı. Niye mi? WhatsApp Plus uygulamasını duydunuz mu? Hani WhatsApp’ın resmi sürümünde olmayan bir süre yararlı özellik ekleyen uygulama. İşte bu WhatsApp Plus uygulamasını kullananlar yavaş yavaş banlanmaya başlandı. Bu ban süresi de 24 saat sürüyor. Yasaklamanızı kaldırmak için WhatsApp Plus uygulamasını kaldırarak Google Play Store’dan resmi WhatsApp uygulamasını yüklemeniz bekleniyor.

Peki WhatsApp neden böyle bir şey yapmaya başladı? Bildiğiniz gibi WhatsApp Plus 3.taraf bir uygulama ve WhatsApp ekibi, bilgilerinizin başkalarının eline geçebileceği endişesi taşıyor. Şöyle düşünün siz bir geliştiricisiniz ve sizin uygulamanızdan dolayı kaynaklanacak herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için elinizden geleni yaparsınız değil mi? Tabi kullanıcıların isteklerini de yerine getirmeniz gerekiyor. Peki WhatsApp ekibi şimdiye kadar bu istekleri yerine getirdi mi? Siz karar verin.

1 YORUM

  1. […] Bu yazımızda WhatsApp Plus kullanıcılarının banlandığını sizinle paylaşmıştık. WhatsApp Plus’ın Google+ topluluk sayfasından yapılan yazılan açıklamada belirtildiğine göre WhatsApp+ geliştiricileri, WhatsApp tarafından ihtar mektubu almışlar ve tüm indirme bağlantılarını silmek ve topluluk sayfasını kapatmak zorunda kalmışlar. Bugünden itibaren WhatsApp+ geliştirilmeyecek ve indirme bağlantılarına ulaşamayacaksınız. […]

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz