Video Sohbet Uygulaması Glide, Android Wear Desteği Ekledi!

0
466

Glide Video SohbetVideo sohbet uygulaması Glide yeni güncellemesiyle akıllı saat kullanıcıları için Android Wear desteğini ekledi!

Burada da belirttiğimiz üzere Android Wear’ın yeni güncellemesi çeşitli uygulamalar yoluyla sesli ve videolu mesajları dinleyebilmenizi sağlıyor. Video sohbet uygulaması Glide da bu uygulamalardan biri.

Glide, metin mesajlarının yanı sıra hızlı bir şekilde video kaydedip göndermenizi sağlayan bir sohbet uygulaması ve bu uygulamayı şu an için hoparlör ve mikrofon desteğine sahip Huawei Watch ve ZenWatch 2 ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yani bileğinizde videoları izleyebilir, sesinizi kullanarak mesaj yazabilir veya ses kaydı yaparak gelen videolu mesaja cevap verebilirsiniz. Ayrıca mesajlarınıza gülücükler (emoji) ekleyebilirsiniz.

Tüm Wear cihazları bu video sohbet uygulamasını çalıştırabilir ve sesleri duymak için Bluetooth kulalaklık ile saatinizi eşleştirebilirsiniz. Aksi halde ses telefonunuzun hoparlöründen duyulacaktır. Ayrıca uygulama sayesinde bileğinizden tüm sohbet geçmişinizi görebilirsiniz. Yani tüm videoları ve yazdığınız metin mesajlarını görebilmeniz mümkün.

Bu video sohbet uygulamasını kullanıyor musunuz? Bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Glide-Video Sohbet Uygulaması
Glide-Video Sohbet Uygulaması
Developer: Glide 
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz