Uygulamalara ne kadar ödeme yaptığınızı merak ediyor musunuz?

0
130

Size nasıl bir uygulama tanıtsam diye düşünürken Google Play Store’da gezinmeye kadar verdim ve bir uygulamaya denk geldim. Uygulamanın ismi “My Paid Apps” . Google uygulamalarına şimdiye kadar ne kadar ücret verdiğini merak eden takipçilerimiz için bire bir uygulama.

Uygulamayı yüklediğinizde Google hesabınıza erişim izni istiyor ve uygulama gereken izni aldıktan sonra hesabınızla satın aldığınız uygulamaları gösteriyor. Birden fazla hesap kullanıyorsanız, çoklu hesabı desteklemektedir.

Uygulamada tüm satın almalar, sadece uygulamalar, yüklü uygulamalar, artık kullanmadığınız yani kaldırdığınız uygulamalar ve uygulama içi satın almalara sahip uygulamaları gösterebilme gibi filtre seçenekleri yer almaktadır.

1 2

Filtrede herhangi bir seçeneği seçtiğinizde “Total Cost” başlığındaki ücret de ona göre değişmektedir. Size tavsiyemiz “All Purchases” filtresini seçip ekonominizin ne kadarlık bir kısmını Google Play Store’da harcadığınızı görünve ilerideki planlarınızı gözden geçirin lütfen.

3 4

Uygulamanın beğendiğim bir iki özelliğine değinmek istiyorum. Uygulama tamamen ücretsiz ve reklam içermekte. Ancak bu reklamı kapatma seçeneği mevcut ve bizim gibi reklamları çok sevmeyenler için bu gayet iyi düşünülmüş bir seçenek. Bunun dışında satın aldığınız uygulamalar çok ve liste uzunsa, uygulama yüklü uygulamaları yeşil renkte göstermektedir. Ayrıca uygulamanın Türk Lirası para birimini ve diğer para birimlerini de desteklemesi kullanıcıların yaptıkları harcamaları kendi para birimlerinde görüntülemesini sağlıyor.

Bağlantıya tıklayarak Google Play Store adresine gidebilir ve uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulama hakkında bilgilendirmemiz bu kadar. Sizce yararlı bir uygulama mı?

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz