Ülkede bulunduğunuz süre boyunca Note 5 kullanın!

0
288

galaxy-note-5

Bir ülke düşünün, ziyaretiniz boyunca size ücretsiz olarak Samsung Galaxy Note 5 ve 1 GB internet paketi veriyor. İmkansız mı? Hayır!

Samsung ve yerel operatör SK Telekom sayesinde şubat ayının sonundan itibaren Güney Kore’yi ziyaret edenler, bulundukları süre boyunca ücretsiz olarak Galaxy Note 5 cihazına ve günlük olarak 1 GB internet paketine sahip olacaklar.

Bu tamamen Güney Kore’nin etkileyici kablosuz ağ alt yapısını ve en gelişkin mobil teknolojisini uluslararası tanıtma programının bir parçasıdır. Kore Turizm Organizasyonu ile işbirliği içinde yürütülen bu programda, Samsung her hafta 250 ziyaretçiye beş gün boyunca kullanabilmeleri için ücretsiz olarak Galaxy Note 5 cihazı verecek ve SK Telekom ise ziyaretçilere günlük 1 GB internet paketi verecek.

Bu avantajdan yararlanabilmeniz için uçuşlarınızı Incheon Uluslararası Havalimanı’na gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tabi uçuşunuzdan önce de Kore Turizm sitesinden başvurunu yapmanız gerekmektedir. Bütün ziyaretçilerin ücretsiz cihaz ve internet paketinden yararlanamayacağını belirtelim. Yani bu fırsattan yararlanabilmeniz için seçilmiş kişi olmanız gerekmektedir. Şubat ayından sonra Güney Kore’ye bir ziyaret düşünüyorsanız Kore Turizm Organizasyonu internet sitesinden başvuru yapmayı unutmayın.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz