Turkcell’den Google Play Store’da Kullanabileceğiniz 5TL Hediye!

0
1969

Turkcell, Mobil Ödeme servisini ilk kez kullananlara Google Play Store’da harcayabilecekleri 5TL hediye ediyor.

bedava 2

Turkcell’in son zamanlarda çıkan kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Eğer daha önce Google Play Store’dan, Mobil Ödeme servisi ile alışveriş yapmadıysanız (kredi kartı ile yaptığınız ödemeler hariç) 5TL kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Üstelik Google Play Store’dan ilk kez alışveriş yapıyorsanız 3TL daha bonus kazanabilirsiniz. Kampanyadan nasıl yararlanacağınıza geçmeden önce Turkcell Mobil Ödeme servisinin ne olduğundan kısaca bahsedelim. Turkcell Mobil Ödeme servisini, hattınızın kredi kartı yerine geçmesi gibi düşünebilirsiniz. Google Play Store veya herhangi bir anlaşmalı yerlerden yapacağınız alışveriş faturanıza yansır. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız hesap tutarı bakiyenizden düşer. Aşağıdaki markaların tamamında Turkcell Mobil Ödeme servisi ile alışveriş yapabilirsiniz.

logolar-2

 

Kampanyadan yaralanmak için:

Google Play yazıp 2222‘ye bir mesaj göndermeniz yeterli. Hattınıza gelen onay mesajından sonra hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kazandığınız hediyeleri sadece Google Play Store’da veya uygulama içi satın alımlarda kullanabileceğinizi unutmayın. Şimdi de hediye TL’nizi nasıl harcayabileceğinizi anlatalım.

Öncelikle Google Play Store’da bulunan ödeme seçeneklerine Mobil Ödeme seçeneğini de eklemeniz gerekiyor. Bunun için Google Play Store’da Menü>Hesabım adımlarını izleyin. Daha sonra “Ödeme yöntemleri” başlığı altında bulunan “Turkcell mobil Ödeme kullan” seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

İlk kez yapıyorsanız “Turkcell hesabımı faturalandır” olarak gözükecektir. Gerekli bilgileri doldurarak aktifleştirin.

google 5 tl

Son olarak uygulama satın alırken açılan ödeme yöntemleri kutucuğunda “Turkcell Mobil Ödeme kullan” seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Kampanya hakkında daha fazla bilgiyi burada bulacaksınız.

Screenshot_2015-11-10-12-38-20

Kampanyadan yararlanabildiniz mi? Sizce bu tür kampanyalara devam edilmesi gerekiyor mu? Bizimle düşüncelerinizi paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz