Turkcell’den 3 Ay 1GB İnternet Hediye!

0
1990

Mobil Gsm operatörü Turkcell, popüler mesajlaşma uygulaması BİP Messenger’ı indiren tüm abonelerine 3 Aylık 1GB internet hediye ediyor.

Turkcell, son zamanlarda internet kampanyalarına ağırlık vermiş bulunuyor. Daha önce geceleri kullanabileceğiniz 2GB hediye kampanyasını sizinle paylaşmıştık. Turkcell’in bu tür internet kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Mobil Gsm Şirketi, kendi mesajlaşma uygulaması BİP Messenger’ı daha fazla kullanıcıya duyurmak için yeni bir kampanya hazırlamış bulunuyor. BİP Messenger uygulamasını indiren herkese 3 Ay boyunca kullanabilecekleri 1GB hediye ediyor. Üstelik kampanyaya katılım şartı olarak herhangi bir kriter belirlenmemiş. Yani hangi paket veya tarifeyi kullanırsanız kullanın, 1GB hediye internetin sahibi olabileceksiniz.

Kampanya 31 Aralık’ta son buluyor. Bu yüzden yararlanmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. 1GB’lık hediye internet kampanyasına katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken BİP Messenger’ı indirip kayıt işlemini tamamlamak. Yani uygulamayı daha sonra kullanmak zorunda da değilsiniz. Ardından telefonunuza gelen bilgilendirme mesajından sonra hediye 1GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Umarız ki Mobil internet birgün sınırsız olur da böyle kampanyalara gerek kalmaz. 3G, 4G derken internet hızı sürekli artmasına rağmen Gsm şirketlerinin uyguladığı paket ve tarifelerde bu yönde bir artış görmek pek mümkün olmuyor ne yazık ki. Akıllı cihazların özellikleri ve mobil oyun veya uygulamalar bu denli artmışken kotalı bir internet kime yeter. Açıkcası durum içler acısı.

Turkcell’in yeni kampanyasından yararlanmaya başladınız mı?  

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz