Türk Telekom ve Geri Dönüş

0
567

turk-telekom

Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom, Avea ile güçlerini birleştirdi. Fakat resmi bir kanıt yoktu. Ama artık var! Olayın aslına baktığımız zaman çoğumuz zaten Avea’nın Türk Telekom’un alt ismi olarak halka sunulduğunu az çok biliyorduk. Ancak farklı şirketlermiş gibiydiler.

Artık sadece Türk Telekom ve Mobil Uygulaması var.

tt

Uygulama Yorum:

Mobil uygulamasıyla cep telefonu, internet ve ev telefonları ile ilgili yapacağımız her türlü işlemi basite indirgemişler. Yapacağımız neredeyse bütün işlemler tek uygulamada toplanmış. Parmak okuyucu sistemi ile kendinizi güvende hissetmemeniz biraz zor. Tasarıma gelecek olursak gayet şık bir tasarım kullanılmış. Renkli bir o kadar da göz yormayan tasarım insanın resmen içini açıyor. Sanırsınız cep telefon işlemlerine para vermiyoruz, o derece iç açıcı.. 🙂

Nasıl Giriş Yapılır ?

Online işlemler için altı haneli şifrenizi aldıktan sonra telefon numaranız ve şifre ile uygulamaya giriş yapın. İlk girişte uygulama sizden bir fotoğraf seçmenizi isteyecektir. Bu fotoğraf sayesinde bir sonraki girişlerinizde şifre ile ulaşmadan hızlıca uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Nasıl Şifre Alınır ?

Türk Telekom hattı ile kullandığınız telefonunuzdan *953#’yi tuşlayarak Online İşlemler Mobil şifrenizi hemen alabilirsiniz. Sistem tarafından belirlenen altı haneli şifre ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra dilerseniz şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Son olarak hattınız ile ilgili yaptığınız işlemler ve aldığınız hizmetlere göz atabileceğinizide sizlere hatırlatalım..

Peki bu değişim hakkında sizin görüşleriniz nelerdir ?

Uygulamayı indirip kullanmak isterseniz:

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz