Titanium Backup Yedeklenen Uygulamayı Geri Yükleme

0
1230

titanium-backup-cover

Titanimum Backup uygulamasında, bir uygulama yedeklediğinizde geri nasıl yükleyeceğinizi merak ediyorsanız bu makale tam size göre.

Toplu işlemler ekranına gidin ve ekranı aşağıya kaydırarak “Geri Yükle” başlığına gelin. “Eksik uygulamaları geri yükle” seçeneğini çalıştırın. Örnek olması açasından bir tane uygulamayı silmiştim. Gelen ekranda geri yüklemek istediğiniz uygulamayı seçip sağ üst köşedeki onay simgesine dokunarak işlemi başlatın. Uygulama, yükleme işlemini otomatik olarak yapacaktır.

TitaniumBackup3

Uygulama seçim ekranında gördüğünüz gibi “Uygulama+Veri” seçeneği mevcut. Bu seçeneği örnek ile açıklarsam daha iyi olacaktır. Veri (data) klasörleriyle yedeklemiş olduğunuz oyunlarınızı geri yüklerken bu seçeneğin işaretli olduğundan emin olunuz. Veri (data) klasörleri “Save” dosyalarıdır. Yani oyuna kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlayan klasördür.

Oyun oynamıyorum başka bir örnek ver diyorsanız, 9GAG uygulamasında birkaç görüntü kaydetmiş ve uygulamayı size örnek vermek amacıyla tamamen silmiştim. “Uygulama+Veri” seçeneği ile geri yükleyerek kaydetmiş olduğum görüntüler de geri yüklendi.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz