Sosyal Ağlara ne kadar bağımlısınız?

0
145

Social Media Logotype Background

Facebook, Twitter gibi sosyal ağları kullananlardansanız, ne kadar süre harcadığınızı merak ettiğniz mi? İşte tam size göre bir uygulama tanıtıyoruz: Socials Addict

Uygulama çeşitli sosyal uygulamalarda ne kadar süre harcadığınızı hesaplıyor. Örnek verecek olursak, Android cihazınızda Resmi Facebook uygulamasını açtığınız zaman Socials Addict uygulamasındaki sayaç işlemeye başlıyor.

Addict1 Addict2

Uygulamanın takip edebildiği uygulamalar arasında Facebook, Twitter, WhatsApp, instagram, Tumblr, Kik, BBM, Ask.fm uygulamaları yer almakta ve yeni uygulamaların eklenmesi planlanmaktadır.

Ayrıca uygulama, harcadığınız sürelere göre Addiction State bölümünde sizin bağımlılığınızı göstermektedir. Hayatımızın bir parçası olan bu sosyal ağlara göre bağımlılık durumumuzun çok yüksek olacağından şüphemiz yok.

Addict3 Addict4

Uygulamanın hangi uygulamaları izleyeceğini ayarlayabiliyorsunuz. Örneğin; Ask.fm uygulamasını kullanmıyorsunuz ve uygulamanın ana ekranda gözükmesini istemiyorsunuz, yapmanız gerek tek şey ayarlara (Setting) girip Ask.fm uygulamasının önündeki işareti kaldırmanız yeterli. Ayrıca sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün. Uygulamayı bu bağlantıyı kullanarak Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz