Skype, görüntülü mesajlarınızı kaydetmenizi sağlıyor!

0
302

SkypeAndroid uygulamasını güncelleyen ünlü mesajlaşma uygulaması yeni bir özellikle karşımızda. Microsoft’un sahibi olduğu ünlü mesajlaşma uygulaması Skype uygulamasına yeni güncellemeyle görüntülü mesajları kaydetme özelliği eklendi. Bunun yanı sıra yeni güncelleme grup sohbetlerinizde fotoğraflar paylaşmanızı, sohbetlerinizi daha kolay bir şekilde yönetebilmenizi ve güncellenmiş gülücükler içeriyor.

Uygulaması içerisinden bir görüntülü mesaj aldığınızda kaydetme seçeneği sunuyor. Kaydedeceğiniz görüntü cihazınızın fotoğraf galerisinde depolanacaktır. Böylece istediğiniz zaman izleyebilecek, istediğiniz uygulama ile paylaşabilecek ve bilgisayarınıza yedekleyebileceksiniz.

Diğer değişiklikler:

  • Görüşmeleri yönetin – Silme, okundu olarak işaretleme veya bildirimleri kapatma seçeneklerinin olduğu araç çubuğunu açmak için son görüşülenler sekmesinde kişiye veya sohbete dokunup basılı tutun
  • Gruplarla paylaşın – Fotoğraf galerinizdeki fotoğrafları grup sohbetlerinde doğrudan paylaşın

Yeni güncellemeyi yüklediniz mi? Bu uygulamayı kullanıyor musunuz? Kullandığınız diğer sohbet uygulamalarını bizimle paylaşabilirsiniz.

Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz