Samsung’un yeni Touchwiz’i yayınlandı!

1
981

Samsung’un Galaxy Note 7 veya Android N sürümünde kullanacağı yeni touchwiz geliştiriciler tarafından yayınlandı ve Galaxy Note 5’e uyarlandı.

Samsung bilindiği üzere yıllarca hantal arayüzü nedeniyle çok eleştirildi. Hatta Samsung’ a tepki niyetiyle Samsung markasına arayüz yavaşlığı yüzünden dava açıldığı haberlerini de duyduk. Sırf bu yüzden iPhone alan yüzlerce insan ile karşılaşabiliriz.

Bu eleştirilere bir yere kadar asmayan Samsung aldığı büyük kitlenin tepkisi nedeniyle kullanıcının sözünü dinlemeye başladı.

Bildiğiniz üzere Galaxy S4 serisine kadar uzanan bu hantal arayüz Galaxy S5 ile birlikte yeni bir devrim açtı. Arayüzde farklılıklara yer değişimlerine tasarımlarda vs. yeniliğe gidildi. Daha hızlı,daha optimizasyonlu ve pili daha iyi kullanan bir arayüz ortaya çıkarmayı başardı.

Daha Sade ve Modern Bir Arayüz

Samsung Touchwiz UX BetaDaha sadeleşen ve bulanıklaştırma efektleri ile daha hoş bir arayüze kavuşan arayüze an itibariyle sadece Galaxy Note 5 kullanıcıları erişebilmekte. Eğer aranızda Galaxy Note 5 kullanan varsa bizlere görsellerini ve deneyimlerini paylaşabilir.

Daha fazla bilgi ve ekran görüntüleri için orijinal konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz