Samsung’dan S6 ve S6 Edge’e Marshmallow Güncellemesi!

0
634

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcılarına sürpriz yaptı. Geçtiğimiz günlerde sizlere bu yazımızda Samsung’un hangi cihazlara Marshmallow güncellemesi vereceğini duyurmuştuk. Galaxy S6 ve S6 Edge modellerinin de bulunduğu bu listede Samsung’un en yeni akıllı telefonları yer alıyordu.

s6 ve s6 edge

Aralık ayının başlarında S6 modeli için Android 6.0 Marshmallow sürümünün ilk ekran görüntüleri gelmeye başlamıştı ve bu ekran görüntülerini buradaki yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu bilgilerin ardından nihayet S6 ve S6 Edge kullanıcılarını sevindirecek haber geldi.

Güncelleme konusunu biraz ağırdan alan Samsung, geçte olsa S6 serisine Android 6.0 Marshmallow Beta sürümünü yayınladı. Bu güncellemeyi alabilmek için yapmanız gereken şey ise,  Google Play Store’dan Galaxy Care uygulamasını indirip bu uygulama aracılığıyla Galaxy Beta Test programına kayıt olmanız. Galaxy Care uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Samsung Members
Samsung Members

galaxy-care

Ancak şunu belirtmek gerekir ki, bu güncelleme şimdilik yalnızca İngiltere’deki Beta Test kullanıcıları için yayınlandı. Tabi ki diğer ülkelerdeki kullanıcılar tarafından kullanılması mümkün ancak önümüzde ki günlerde Türkiye dahil birçok ülke, tam sürümü alacak. Biz tam sürümü beklemenizi tavsiye ederiz.

galaxy s6 ve s6 edge marshmallow

SM-G920F/SM-G925F modelleri için yayınlanan Android 6.0 Marshmallow Beta sürümü, bu modelleri daha iyi bir hale getireceğe benziyor.

Galaxy S6 ve S6 Edge modelleri için yayınlanana Android 6.0 Marshmallow Beta sürümünü yüklemeyi düşünüyor musunuz? Sizce de Samsung bu güncelleme için gecikti mi? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz