Samsung Galaxy S7 Uygulamalarını İndirin!

0
7449

Samsung Galaxy S7’nin uygulamalarını kendi cihazınıza yüklemek ister misiniz?Buradaki uygulamalar Samsung Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ ve Note 5 cihazları içindir. Ayrıca cihazınızda yüklü olan romun Touchwiz kullanması gerektiğini belirtelim. Yani stock rom ve stock rom üzerine inşa edilen romlarda geçerlidir. AOSP romlarda denemeyiniz.

1. S7 Galaxy Labs (Home unified + One Word Call unlocker)

Bu bağlantıdan indireceğiniz .zip dosyasını TWRP Recovery ile yükleyin. Android 6.0.1 Marshmallow yüklü cihazlar içindir.

Galaxy Labs - 1 Galaxy Labs - 2

2. S7 Game Launcher

Bu bağlantıdan indireceğiniz .zip dosyasını TWRP Recovery ile yükleyin. Android 6.0.1 Marshmallow yüklü cihazlar içindir.

Game Launcher - 1 Game Launcher - 2

3. S7 Hava Durumu Widget’i (2×1 boyut desteğine sahip)

Önce system/app dizinindeki AccuWeather ve WeatherDeamon uygulamalarını silin. Bu bağlantıdan indireceğiniz .zip dosyasını TWRP Recovery ile yükleyin. Android 6.0.1 Marshmallow yüklü cihazlar içindir.

Hava Durumu

4. S7 Wallpaper Picker

Bu bağlantıdan indireceğiniz .apk dosyasını system/priv-app/WallpaperPicker_Zero2 içerisine atın ve izinleri rw-r-r olarak ayarlayın. Odex bir rom kullanıyorsanız arm klasörünü silin. Android 6.0.1 Marshmallow yüklü cihazlar içindir.

Duvar Kağıdı Seçici

5. S7 Galaxy Apps and Widget

Bu bağlantıdan indireceğiniz .zip dosyasının içerisindeki .apk dosyalarını normal .apk dosyası yükler gibi yükleyin. Android 6.0.1 Marshmallow ve Android 5.1.1 Lollipop yüklü cihazlar içindir.

Galaxy Apps

6. S7 Theme Store

Android 6.0.1 Marshmallow kullananlar bu bağlantıdan, Android 5.1.1 Lollipop kullananlar bu bağlantıdan indirip normal .apk dosyası yükler gibi yükleyebilirler.

S7 Theme Store

Samsung Galaxy S7 uygulamalarını kendi cihazınıza yüklediniz mi?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz