Samsung Galaxy S7 beklenilenden erken gelecek! İşte tarih!

0
503

Samsung, geleneksel olarak Galaxy S serisi akıllı telefonlarını her yıl Nisan ayında kullanıcılarla buluşturuyor. Yeni Galaxy için bu durum farklı. Tarih öne çekiliyor.

Samsung’un evi Güney Kore’deki şirket içerisinden ortaya çıkan bir rapora göre Galaxy S7 beklenilenin aksine iki ay önce yani şubat ayında ortaya çıkacak. Samsung’un neden böyle bir karar aldığı bilinmese de Galaxy Note 5 ile bağlantılı olabilir. Bildiğiniz gibi Galaxy Note 5 ekim ayı yerine ağustos ayında ortaya çıkmıştı. Tabi ki buradaki amaç Apple’ın en son iPhone cihazı ile mücadele etmekti.

Aynı rapora göre Samsung Galaxy S7 LTE Cat.12 bağlantısına sahip. Teorik olarak bu bağlantı indirme hızlarınızı saniyede 600 Mb’a kadar artırıyor ve bunun yanı sıra karşıya yükleme hızlarınızı ise saniyede 100 Mb’a kadar artırıyor. Tabi bu hızları ülkemizde görebilir miyiz? Her ne kadar 4.5G ile hayatımız değişecek olsa da biz bu hızları görebileceğimizi düşünmüyoruz. Umarız, yanılırız. 🙂 Bu arada 4.5G özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer söylentilere göre iki farklı Samsung Galaxy S7 ile tanışacağız. Biri Samsung’un yeni nesil Exynos 8890 işlemcisi, diğeri ise Qualcomm’un daha önce burada özelliklerini paylaştığımız yeni Snapdragon 820 işlemcisi.

Ayrıca diğer bir rapora göre Samsung Galaxy S7 için Xperia Z5’in kamerasını örnek alacak. Bununla ilgili detaylara buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Peki siz Samsung Galaxy S7 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce tanıtım tarihinin öne çekilmesiyle neler değişecek?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz