Samsung Galaxy S6/S6 Edge Uygulamalarını İndirin!

39
11650

samsung-galaxy-s6-nextSamsung Galaxy ailesinin en son üyesi olan Galaxy S6’nın uygulamalarını kendi cihazınıza yükleyebilirsiniz. Sadece Lollipop Touchwiz kullanan bir cihaza sahipseniz bu uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Yaptığınız işlemlerde Android cihazınızı yeniden başlatmayı unutmayınız. Ayrıca bazı uygulamaların bazı özelliklerinde hatalar mevcuttur. Bu hatalar giderildikçe bu konuyu güncelleyeceğiz.

S6 Launcher

Bu bağlantıdan indirdiğiniz .zip dosyasının içerisindekileri “system/priv-app/TouchwizHome (veya TouchwizHome_K)” klasörüne atın, eski apk dosyasını silin ve izinleri ayarlayın.

S6 Edge AccuWeather Widget

Bu bağlantıdan indirdiğiniz .zip dosyasının içerisindekileri “system/priv-app” içerisinde  yer alan Accuweather ve Weather Daemon klasörlerine kopyalayın. Eski apk dosyalarını silin. Uygulama yöneticisinden Accuweather ve Weather Daemon uygulamalarına ait verileri silin. Not: Eğer Accuweather ve Weather Daemon adında klasörler yoksa sadece oraya kopyalamanız yeterli.

Widget’in boyutuyla ilgili bir sorun yaşıyorsanız bu dosyayı Recovery Mode kullanarak yükleyin.

Gölge veya kaybolma sorunu yaşıyorsanız aşağıdakilerden istediğiniz Launcher dosyasını indirip “system/priv-app/TouchwizHome (veya TouchwizHome_K)” klasörüne atın, eski apk dosyasını silin ve izinleri ayarlayın.

S6 Müzik Çalar

Bu bağlantıdan indirdiğiniz .zip dosyasının içerisindekini “system/priv-app/SamsungMusic_20” klasörüne kopyalayın. Önceki dosyaları silin. Böyle bir klasör yoksa “Music” klasörünü bulup o klasörün içerisine kopyalayın. Uygulama yöneticisinden Müzik Çalar uygulamasına ait verileri temizleyin.

S6 Klavye

Bu bağlantıdan indirdiğiniz dosyanın içerisindekileri hem “system/app/SamsungIME” klasörüne hem de “system/lib” klasörüne kopyalayın.

S6 Smart Manager

Bu bağlantıdan indirdiğiniz dosyanın içerisinde yer alan klasörleri “system/priv-app” içerisinde kopyalayın.

S6 S Health

Önce uygulama yöneticisinden Health Service ve S Health uygulamalarına ait verileri temizleyin. “system/priv-app” klasörünün içerisinde yer alan Health Service ve S Health uygulamalarını silip bu bağlantıdan indirdiğiniz .apk dosyalarını priv-app klasörüne kopyalayın.

S6 Wallpaper Picker

Bu bağlantıdan uygulamayı indirip “system/priv-app/SecWallpaperPicker (veya WallpaperPicker)” içerisine kopyalayın. Eski apk dosyasını silin.

S6 Galeri

“system/priv-app” içerisinde yer alan “SecGallery2014 klasörünü silin ve bu bağlantıdan indirdiğinizi yapıştırın.

S6 İnternet

“system/app” içerisinde yer alan Browser uygulamasını silip bu bağlantıdan indirdiğinizi yapıştırın.

S6 Dosyalarım

Bu bağlantıdan indirdiğiniz dosyayı custom recovery ile yükleyin.

S6 Galaxy Apps

Bu bağlantıdan indirip yükleyebilirsiniz.

S6 Hesap Makinesi

Bu bağlantıdan indirdiğiniz dosyayı custom recovery ile yükleyin.

S6 Snapbiz Card

Fotoğrafını çektiğini kartvizitleri saklamanızı sağlayan bu uygulamayı bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

S6 S Çevirmen

Hala Türkçe desteği bulunmayan S Çevirmen uygulamasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

S6 S Note

Bu bağlantıdan indirdiğiniz .zip dosyasının içerisinde yer alan üç apk dosyasını da normal bir şekilde yükleyin.

S6 Optik Okuyucu

Bu bağlantıdan indirebileceğiniz Optik Okuyucu uygulamasını normal bir şekilde yükleyebilirsiniz.

S6 Geo News

Bu bağlantıdan indirip normal bir şekilde yükleyebilirsiniz.

S6 Gear Manager

Ülkemizde çok kullanıcısı olmasa da Gear kullananlar için geliştirilen uygulamayı bu bağlantıdan indirip normal bir şekilde yükleyebilirsiniz.

S6 Gear Fit

Gear Fit uygulamasını bu bağlantıdan indirip normal bir şekilde yükleyebilirsiniz.

S6 Smart Remote

Uzaktan kumanda uygulamasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

S6 Smart Switch

Cihazlarınız arasında veri aktarabilmenizi sağlayan Smart Switch uygulamasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

S6 Çocuk Modu

Çocuk Modu’nu bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

S6 Planlayıcı

Bu bağlantıdan indirdiğiniz dosyayı custom recovery ile yükleyin.

39 YORUM

 1. telefonum s5 5.0 bunları yuklemem için rootlu olmasımı gerekiyo bide system private falan göremiyorum bide yüklerken uygulama yuklenemedi diyo

 2. hava durumu widget i gölgeli olmuyor verdiğiniz gölge sorunu linki kırık yardımcı olurmusunuz ve ya linki e postama göndere bilirmisiniz?

 3. Merhaba General Mobile Android One 4G kullanıyorum, samsung’a göre yazmışsınız sanırım bu klasörler bende yok, ne yapmam lazım? Ve S2’nin uygulamaları da varmı

  • Merhaba,
   Paylaşmış olduğumuz uygulamalar Samsung’un geliştirmiş olduğu Touchwiz arayüzüne sahip Android 5.0 ve üstü yüklü cihazlara yüklenebilir ve çalışabilir. Kısacası kendi cihazınıza yükleyemezsiniz.

 4. Hocam tüm uygulamalar sorunsuz çalışıyor fakat yardımcı olmanı isteyeceğim 2 şey var Müzik playeri attım ama uygulama durdu diyor sürekli diğeride myfiles dosyası kırık hocam bilgine…

 5. Ben dediklerinizi harfiyen yaptım telefonu kapatıp açtım olmadı gelmiyor menüye uygulamalar. Bide s6 ayarlar menüsü apk atarmısınız

   • Dosyalarım uygulamasını recovery’den yükledim hocam fakat şöyle bir bilgi vereyim klasörün içersindeki simge yerlerinde siyah kutu görünüyor, yüklemeyi nasıl düzeltirim veya uygulamada mı bir sorun var?

 6. Dosyalarım uygulamasını custom recovery’den yükledim fakat şöyle bir bilgi vereyim klasörün içersindeki simge yerlerinde siyah kutu görünüyor, yüklemeyi nasıl düzeltirim veya uygulamada mı bir sorun var?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz