Samsung Galaxy S5 Mini Custom Recovery Dosyaları

4
1759

CWM-Recovery-Dosyaları

Samsung Galaxy S5 Mini custom recovery dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız bu konu, custom recovery dosyasını yüklemenize ve birçok işlemi yapabilmenize rehberlik edecektir. Bunun yanı sıra bu konumuzu kullanarak “Recovery” hakkında çeşitli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Custom recovery ile cihazınıza custom romlar ve kerneller yükleyebilir, cihazınıza rootlayabilir veya çeşitli özelleştirmeler yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra cihazınızı sıfırlayabilir veya yedekleyebilirsiniz. Geliştirilmiş recovery dosyalarının (CWM, TWRP ve Philz Touch) birbirlerinden farklı olduğundan, herhangi bir recovery dosyasını yükleyerek farklı ve gelişmiş özelliklere sahip olabilirsiniz.

Yükleme işlemlerini yapmadan önce okumanızı istediğimiz önemli bilgiler bulunmaktadır. Lütfen burada yer alan bilgileri inceleyiniz ve onaylıyorsanız devam ediniz.

Odin programı ile custom recovery yükleyebilmek için cihazınızın rootlu olmasına gerek yoktur.

Samsung Galaxy S5 Mini custom recovery dosyalarını aşağıdan indirebilirsiniz.

Cihazınızı Recovery Mode ile başlatmak için:

 1. Cihazınızı kapatın.
 2. “Ses Açmaa + Ev + Güç” tuşlarına aynı anda basın.
 3. Recovery Mode açıldığında cihaz üzerindeki “Ses Açma ve Ses Kapama” tuşlarıyla hareket edebilir ve “Güç” tuşuyla seçip yapabilirsiniz.
 4. Yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirin.
 5. Recovery Mode’undan çıkmak isterseniz “Reboot system now” seçeneğini “Güç” tuşuyla seçebilirsiniz. Bu işlem sonucunda cihazınız normal bir şekilde başlayacaktır.
 • Atakan Okur

  rootsuz oluyor değilmi bu 🙂

  • Evet, rootsuz yükleyebilirsiniz.

 • Nuri Yılmaz

  Merhaba, bugün s5 mini cihazımı yeni 5.1.1 yükledim üstüne bu uygulamayı yüklersem sorun olur mu?