Samsung Galaxy S4 Türkiye Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!

6
860

lollipops

Ülkemiz Samsung Galaxy S4 kullanıcıları için sevindirici bir haberimiz var. Samsung Galaxy S4 GT-I9500 modeli için Lollipop güncellemesi yayınlandı. İlk olarak Ocak ayında Rusya için yayınlanan güncellemeyle çok sayıda kullanıcı Lollipop sürümünü kullanmaya başlamıştı. Ancak orijinallikten ödün vermeyen ülkemiz Galaxy S4 kullanıcıları Lollipop sürümüne geçmemişlerdi.

Yaklaşık iki hafta önce ülkemiz için yayınlanan stock romu, ekibimizin bazı üyeleri tatilde olduğundan gecikmeli olarak dosya barındırma hizmetindeki hesabımıza yükledik, bu yüzden sizden özür diliyoruz. Stock romu bu bağlantıdan indirip kendi cihazınıza Odin programı ile yükleyebilirsiniz.

Lollipop güncellemesinden memnun musunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

 • Mustafa Büyükalan

  S4 mini için lopipop güncellemesi çıkacak mı bu onun için geçerli değil mi ?

  • Merhaba,

   Samsung Galaxy S4 Mini için Lollipop güncellemesi çıkmayacaktır. Lütfen başka bir modele ait hiçbir romu yüklemeyiniz.

   • Mustafa Büyükalan

    teşekkür ederim. Çağdaş

 • Erhan Soylu

  Slm admin samsung S4 9500 telefonum yurt dışı yani eski bir telefonun imeisi atılmış şimdi bunu yüklersem sıkıntı çıkarma

  • Merhaba,

   GT-I9505 modeli için konuşuyorum. Sizin durumunuzda olan arkadaşlarımız Android Lollipop güncellemesini yüklediklerinde imei ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadıklarını belirttiler. Ancak GT-I9500 modeli için herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra sizin durumunuzdaki arkadaşların rom yüklemelerini önermiyoruz.