Samsung Galaxy S4 Mini KitKat Türkiye Güncellemesi Yayınlandı!

10
3240

galaxy-s4-mini

S4 Mini mi kullanıyorsunuz?

Cihazınıza özgü bir çok içeriğe, ROM, root ve recovery konularına, haberlere ulaşabileceğiniz S4 Mini özel sayfamız açıldı.

Galaxy S4 Mini Özel Sayfası

Samsung Galaxy S4 Mini için KitKat yayınlanalı aylar olmuşken tam da ümitler yitirilmişken Samsung, S4 Mini Türkiye kullanıcıları için sevindirici bir davranışta bulunarak S4 Mini için KitKat güncellemesini Türkiye kullanıcıları için yayınladı. Zaten biz de Türkiye güncellemesi ne zaman çıkacak sorusundan sıkılmaya başlamıştık. 🙂

Yeni güncellemeye bu bağlantıdan ulaşabilir ve Odin programı ile yükleyebilirsiniz.

Yeni güncellemeyi yüklediniz mi? Deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

10 YORUM

    • Merhaba,

      İlk yüklemede böyle bir sorun mevcut. Romu cihazınıza tekrar yükleyiniz, iki kez yüklenildiğinde kablosuz ağ sorunu giderilmiş olacaktır. Ayrıca daha önce custom rom yüklediyseniz cihaz durumunda özel yazması normaldir, bilginize.

    • Özel veya Resmi yazıp yazmaması önemli değil. Benim Samsung Galaxy S5 cihazımda Resmi yazmasına rağmen custom rom kullanıyorum. Siz daha önce root yaptıysanız, custom rom yüklediyseniz Knox sayacı artmış demektir. Bu da doğal olarak garanti dışı anlamına gelmektedir.

  1. Güncelleme sonrası SD kart yazma yetkisi kaldırılmış olduğunu gördüm. SD karta birşey kopyalanamıyor, taşınamıyor ve sd karttan birşey silinemiyor.

  2. Merhaba Rusya romu atmiştım 4.4.2 bugün Türkiye romu yükledim ama samsung kies de parantez içinde (AFR) yazıyor aslında (TUR) yazması gerekmiyormu bilgi alabilirmiyim

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz