Samsung Galaxy Note Stock Romlar

0
866

2011 yılının ekim ayında piyasaya çıkan Android işletim sistemine sahip Samsung Galaxy Note cihazı için paylaştığımız stock romları burada bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note stock romları aşağıdan indirebilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız bu konu, stock romu yüklemenize ve birçok işlemi yapabilmenize rehberlik edecektir.

Türkiye 4.1.2 (GT-N7000)
[sociallocker]N7000XXLSZ_N7000OJVLSB[/sociallocker]

800 x 1280 piksel çözünürlüğünde 5.3 inç boyutunda bir ekrana sahip olan cihaz, ülkemizde GT-N7000 modeli olarak karşımıza çıkmıştır.

Kamera olarak 8 MP kalitesindeki arka kamerasıyla 1080p video çekimi yapabilen cihazın ön kamerası 2 MP kalitesinde. Donanım olarak devam edersek, bir Exynos yonga setinin yanı sıra çift çekirdekli 1.4 GHz Cortex-A9 bir işlemciye sahip cihazda grafik işleme birimi olarak ise Mali-400 yer almaktadır.

64 GB kapasitesine kadar microSD hafıza kartlarını destekleyen cihazın depolama alanı olarak 16 GB ve 32 GB kapasitesine sahip modelleri bulunmakta. Bunun yanı sıra cihaz 1 GB Ram’e sahip.

Cihazınızı Download Mode’una almak için:

  1. Cihazı kapatın.
  2. “Ses Kısma + Güç + Ev” tuşlarına aynı anda basın ve Warning (Uyarı) ekranı gelene kadar basmaya devam edin.
  3. Warning (Uyarı) ekranını geçmek için “Ses Açma” tuşuna basın. Artık Download Mode’undasınız.
  4. Yükleme işleminden vazgeçtiyseniz “Güç” tuşuna basılı tutarak Download Mode’undan çıkabilirsiniz.

Stock romu yükleyebilmek, cihazınızı sıfırlayabilmek ve custom recovery yükleyebilmek için aşağıdaki videomuz size yardımcı olacaktır.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz