Samsung Galaxy Note 7 Stock Romlar

0
943

Tanıtımı 2016 yılının ağustos ayında yapılan Samsung Galaxy Note 7 cihazı için paylaştığımız stock romları burada bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7 stock romları aşağıdan indirebilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız bu konu, stock romu yüklemenize ve birçok işlemi yapabilmenize rehberlik edecektir.

Türkiye 6.0.1 (SM-N930F) – Ağustos 2016
[sociallocker]N930FXXU1APGK_N930FOJV1APGF[/sociallocker]

Önemli: Yayınlanan rom parçalı romdur. Odin programında doğru seçim yapmanız gerekmektedir. Aşağıda sol tarafta yazanlar dosya başlangıç isimleridir ve bunları ilgili seçeneklerden (sağ taraflarında yazan) seçmeniz gerekmektedir.

  • BL: BL, Bootloader
  • AP: AP, PDA
  • CP: PHONE (MODEM)
  • CSC: CSC

1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde 5.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olan Samsung Galaxy Note 7, 4K çözünürlüğünde videolar kaydedebilmenizi sağlayan 12 MP kalitesinde bir arka kameraya sahip olmasının yanı sıra 5 MP kalitesinde bir ön kameraya sahip.

Donanım olarak cihaz Exynos 8890 Octa yonga setinin yanı sıra 8 çekirdekli (dört çekirdekli 2.3 GHz Mongoose + dört çekirdekli 1.6 GHz Cortex-A53 işlemciye sahip. Ayrıca cihazda grafik işleme birimi olarak Mali-T880 MP12 yer almaktadır.

Cihaz 64 GB depolama alanı seçeneği yanı sıra 256 GB kapasitesine kadar microSD hafıza kartı desteğine de sahip

4 GB Ram belleğine ve 4.2 sürüm Bluetooth teknolojisini kullanan cihazın 3500 mAh kapasitesinde çıkarılamayan bir pili olduğunu ayrıca belirtelim.

Ek olarak su ve toza karşı dayanıklı olan cihazda parmak izi tarayıcısı bulunuyor.

Cihazınızı Download Mode’una almak için:

  1. Cihazı kapatın.
  2. “Ses Kısma + Güç + Ev” tuşlarına aynı anda basın ve Warning (Uyarı) ekranı gelene kadar basmaya devam edin.
  3. Warning (Uyarı) ekranını geçmek için “Ses Açma” tuşuna basın. Artık Download Mode’undasınız.
  4. Yükleme işleminden vazgeçtiyseniz “Güç” tuşuna basılı tutarak Download Mode’undan çıkabilirsiniz.

Stock romu yükleyebilmek, cihazınızı sıfırlayabilmek ve custom recovery yükleyebilmek için aşağıdaki videomuz size yardımcı olacaktır.

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz