Samsung Galaxy Note 3 Stock Romlar

20
8099

Samsung Galaxy Note 3 cihazı için paylaştığımız stock romları aşağıdan indirebilir ve sizin için hazırladığımız bu konuyu kullanarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

20 YORUM

  • Merhaba,

   Sitemizde yayınladığımız stock romlar oynanmamış romlar zaten. 🙂

   Stock romları SamMobile veya Samsung Updates sitelerinden alıyoruz. Ancak ücretli hesabınız yoksa bu sitelerden indirirken yavaş bağlantıyla indireceğinizi unutmayın.

   • Telefonum SM-N9000Q .
    Daha önce (yaklaşık 3.5 ay önce )Rusya da satılan SM-N900 e gelen lollipop romunu yükledim. SM-N9000Q ya da lollipop gelince bende N900 yüklü telefonu orjinal haline çevirmek istedim ancak Sammobile da N9000Q romları bulunmuyor. Bende sitenizi gördüm ve N9000Q 4.4.2 romunu indirdim ve kurdum ardından N9000Q lollipop geldi zaten. Teşekkürler. 🙂

   • Merhaba, bende sizin gibi yapmıştım. rusya roomu kurdum. şimdi bir kaç soru yaşadım. 4.4.2 e geçmeyi düşünüyorum nasıl bir işlem yaptınız öğrenebilir miyim.

 1. Hocam bu paylaşımları sakın kaldırma.. İnan hayat kurtaracak derece ÖRNEK : telımı rootladıkdan sonra bı oyun kurdum ve telim coktu acılısda N9000Q da kalıyordu buradan ındırdım 4.4.2 yı kurarak hayata dondum.. Aynı sorun gene oldu tekrar 4.4.2 kurmama ragmen telefon gene acılısta kaldı..
  Android 5.0 surumu hıc bı yerde bulamadım mega linkleri hepsıınmısdı sızınkı saglam sayenızde benı buyuk bır dertten kurtardınız telım tekarar eskı halıne dondu..

  ALLAH Razı oldun kardesim sizden..

  • Merhaba,

   Yorumunuz için çok teşekkürler. 🙂

   Rom dosyaları çok büyük boyutlarda olduğundan bilgisayarımda tutmuyorum. Bu yüzden ben de bir sorun yaşadığımda sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde indirip yükleyerek sorunu çözebiliyorum. 🙂

 2. hocam ben bi lolipop indirdim ufak tefek hatalar haricinde bi sıkıntı olmadan kullanmıstım ama bu sizin paylaştıgınızda hiç hata varmı örneğin erişim noktası adlarına falan girince atıyo ayarlardan veya facebook son surum kullanamıyorum bu tarz hatalar varmı ona göre indirip kurucam

    • Parçalı rom yüklemişsiniz. Bu parçalı romlardaki bazı değişiklikler bazı hatalara sebep olabiliyor. Açıkçası sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum. Sitemizde paylaştığımız romu yüklemeden önce cihazınızı Recovery Mode’a alıp Wipe data/factory reset ve Wipe cache partition işlemini uygular mısınız? Daha sonra erişim noktası ayarlarını kontrol eder misiniz? Hata devam ediyor mu? Verileriniz silinecektir, bilginize.

     • sizin romda sıkıntı yoksa telefonu yedekleyip wipe data ve cache yapıp direk romu yuklicem

     • Bizim rom diye bir şey yok. 🙂 Samsung tarafından dağıtılan orijinal romdur. Sadece bu değil, paylaştığımız hiçbir orijinal rom hakkında hiçbir arkadaşımız sorun olduğunu belirtmedi.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz