Samsung Galaxy Ace Root Yapma

0
890

Bu yazımızda Galaxy Ace (S5830) model cihazımıza bir kaç adımda nasıl root yetkisi verebileceğimizi öğreneceğiz.

galaxy ace

Unutmayın! Burada yapılacak işlemler sonucu cihazınız garanti dışı kalacaktır. Tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Bu adımları uygulamadan önce bilmeniz gereken birkaç bilgi var. Lütfen sizin için hazırladığımız bu konuyu inceleyin. Samsung Galaxy Ace cihazımızı rootlamaya başlayalım.

Hazırlıklar:

Samsung Galaxy Ace cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Son olarak cihazınızın Ayarlar menüsünden USB hata ayıklama modunu etkinleştirin ve pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

Kurulum:

  • Root.zip dosyasını indirin ve telefonunuzun hafızasına atın.
  • Telefonunuzu kapatın.
  • Telefonunuzu Ev+güç tuşuna birlikte basarak açın Samsung logosunu gördüğünüzde sadece Ev tuşuna basılı tutmaya devam edin. Recovery menüsüne girmiş olacaksınız.
  • Apply update from sdcard kısmından indirip telefonunuzun hafızasına atmış olduğunuz Root.zip dosyasını seçip yükleyin.
  • Recovery menüsü içerisinden reboot system now kısmından telefonunuzu yeniden başlatın, telefonunuz açılana kadar bekleyin.

Menünüzde tek gözlü Android simgesini gördüyseniz işlem başarıyla tamamlanmış demektir.

Bu konumuzla size yardımcı olabildik mi?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz