Samsung Galaxy Ace Custom Recovery Dosyaları

0
142

Samsung Galaxy Ace custom recovery dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız bu konu, custom recovery dosyasını yüklemenize ve birçok işlemi yapabilmenize rehberlik edecektir. Bunun yanı sıra bu konumuzu kullanarak “Recovery” hakkında çeşitli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Custom recovery ile cihazınıza custom romlar ve kerneller yükleyebilir, cihazınızı rootlayabilir veya çeşitli özelleştirmeler yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra cihazınızı sıfırlayabilir veya yedekleyebilirsiniz. Geliştirilmiş recovery dosyalarının (CWM, TWRP ve Philz Touch) birbirlerinden farklı olduğundan, herhangi bir recovery dosyasını yükleyerek farklı ve gelişmiş özelliklere sahip olabilirsiniz.

Yükleme işlemlerini yapmadan önce okumanızı istediğimiz önemli bilgiler bulunmaktadır. Lütfen burada yer alan bilgileri inceleyiniz ve onaylıyorsanız devam ediniz.

Samsung Galaxy Ace custom recovery dosyalarını aşağıdan indirebilirsiniz.

GT-S5830I

Nasıl Yüklenir?

  • İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasının içerisindeki .zip dosyasını cihazınıza kopyalayın.
  • Cihazınızı Recovery Mode ile başlatın.
  • Karşınıza gelen seçeneklerden “apply update from sdcard” seçeneğini seçin.
  • Cihazınıza kopyaladığınız .zip dosyasını seçin ve yükleyin.

Cihazınızı Recovery Mode ile başlatmak için:

  1. Cihazınızı kapatın.
  2. “Ses Açma + Ev + Güç” tuşlarına aynı anda basın.
  3. Recovery Mode açıldığında cihaz üzerindeki “Ses Açma ve Ses Kapama” tuşlarıyla hareket edebilir ve “Güç” tuşuyla seçip yapabilirsiniz.
  4. Yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirin.
  5. Recovery Mode’undan çıkmak isterseniz “Reboot system now” seçeneğini “Güç” tuşuyla seçebilirsiniz. Bu işlem sonucunda cihazınız normal bir şekilde başlayacaktır.