Samsung Galaxy A7 (2016) Custom Recovery Dosyaları

0
1200

CWM-Recovery-Dosyaları

Samsung Galaxy A7 (2016) custom recovery dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız bu konu, custom recovery dosyasını yüklemenize ve birçok işlemi yapabilmenize rehberlik edecektir. Bunun yanı sıra bu konumuzu kullanarak “Recovery” hakkında çeşitli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Custom recovery ile cihazınıza custom romlar ve kerneller yükleyebilir, cihazınızı rootlayabilir veya çeşitli özelleştirmeler yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra cihazınızı sıfırlayabilir veya yedekleyebilirsiniz. Geliştirilmiş recovery dosyalarının (CWM, TWRP ve Philz Touch) birbirlerinden farklı olduğundan, herhangi bir recovery dosyasını yükleyerek farklı ve gelişmiş özelliklere sahip olabilirsiniz.

Yükleme işlemlerini yapmadan önce okumanızı istediğimiz önemli bilgiler bulunmaktadır. Lütfen burada yer alan bilgileri inceleyiniz ve onaylıyorsanız devam ediniz.

Odin programı ile custom recovery yükleyebilmek için cihazınızın rootlu olmasına gerek yoktur.

Samsung Galaxy A7 custom recovery dosyalarını aşağıdan indirebilirsiniz.

Not: Samsung Galaxy A7 (2016) için TWRP Recovery dosyası resmi olarak yayınlanmadığı için yükleme işleminde “Auto Reboot” seçeneğinin işaretini kaldırın. Yükleme işleminden sonra “Ses Kısma + Güç + Ev” tuşlarına basın ve Recovery Mode’u açma işlemine başlayın. Ekran boş olduğu anda Ses Kısma tuşunu bırakıp diğer tuşları bırakmadan Ses Açma tuşuna basın. TWRP Recovery açılacaktır.