Samsung Android 6.0.x Marshmallow için Xposed

4
2532

Xposed-Framework-for-Android

Xposed Framework’ü Android 6.0.x Marshmallow yüklü Samsung cihazınıza yüklemek ister miydiniz?

Xposed hakkında hiçbir bilginiz yoksa, lütfen öncelikle bu makalemizi okuyunuz. Bunun yanı sıra bilmenizi istediğimiz birkaç önemli var. Bu bağlantıdan ulaşabileceğiniz önemli bilgileri okumadan aşağıdaki işlemleri uygulamamanızı öneriyoruz.

Bunu denemek için sadece ve sadece “Android 6.0.x Marshmallow” yüklü Samsung marka bir cihaz kullanıyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca stock veya stock baz alınmış custom rom kullanıyor olmalısınız.

Android 5.1.1 Lollipop yüklü bir Samsung cihaz kullanıyorsanız bu konumuzdaki işlemleri, Samsung cihazınızda Android 5.0.x Lollipop romunu kullanıyorsanız bu konumuzdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.

Eğer Samsung markası dışında bir Android cihaz kullanıyorsanız Lollipop için Xposed veya Marshmallow için Xposed konularımıza bakmanız gerekmektedir.

Burada paylaştığımız Xposed Framework, geliştirici tarafından Galaxy S6 (G920F) ve Galaxy Note 4 (N910C) cihazlarında denenmiş ve diğer Samsung modellerinde de sorunsuzca çalışacağı belirtilmiş. Ayrıca diğer Samsung modellerine sahip kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler yapılmıştır.

Kurulum

  • İhtiyacınız olacak dosyayı cihazınıza göre indirin.
    Arm destekli bir cihaz kullanıyorsanız buradan indirin.
    Arm64 destekli bir cihaz kullanıyorsanız buradan indirin.
  • İndirdiğiniz dosyanın içerisinde .zip ve .apk uzantılı iki dosya mevcut. Bunları cihaz hafızasına kopyalayın.
  • .apk uzantılı dosyayı normal bir şekilde yükleyin.
  • Bunlardan .zip uzantılı olanını Custom Recovery ile yüklemeniz gerekmektedir. Cihazınız için Custom Recovery dosyasını bu başlıkta paylaşmış olabiliriz. Yoksa bu konumuzdan istekte bulunabilirsiniz.

Not: Cihazınızın Arm veya Arm64 destekli olup olmadığını öğrenmek için “Telefon Bilgileri” uygulamasını kullanabilirsiniz.

Telefon Bilgileri
Telefon Bilgileri
Developer: SALRSoft
Price: Free

Zaten buna benzer bir uygulamaya sahipseniz, kullandığınız uygulama içerisinde “CPU, Processor, Kernel Architecture” başlıklarında bu bilgiye ulaşabilmeniz mümkün.

4 YORUM

  1. Merhaba. Hocam cihazim s4 mini cm13 yuklu. Xposed için ne yapmaliyim hangi konunuzu kullanmaliyim ve benimkindede cihazim için armV7 diyor yardimci olabilir misiniz teşekkürler

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz