[ROM] THOR S7 Style Rom v1.5 (Galaxy S4)

0
409

Samsung’un Galaxy Note 4, Note 5, S6, S7 ve Note 7 UX cihazlarının özelliklerini taşıyan THOR S7 Style Rom’u cihazınıza yükleyin.

Burada paylaşılan rom sadece Samsung Galaxy S4 GT-I9505 modeli içindir. Lütfen başka bir modele yüklemeye çalışmayın.

YASAL UYARI:

Bu yazı ve sitemizdeki içerikler, cihazınızda yazılımsal değişiklikler yapmanızı sağlayabilirler. O yüzden işleme başlamadan önce rehber, mesajlar, müzikler, resim ve fotoğraflar, videolar, uygulamalar ve uygulama verileri dahil olmak üzere tüm içeriğinizi yedekleyiniz. Yazıda anlatılanları ve uyarıları dikkatlice okuyup uygulayınız. Yazılımsal değişikler bazı teknik servis ve üreticiler için garantinizi geçersiz kılabilir. Cihazınıza yeni özellikler eklenebileceği gibi bazı özellikler de kullanılmaz hale gelebilir.

Sitemizin sahipleri, yöneticileri ve yazarları sitemizdeki içeriklerde anlatılanların uygulanmasıyla ilgili donanımsal ve yazılımsal sorunlar oluşması, veri kaybı yaşanması dahil olmak üzere tüm maddi ve manevi zararlarla ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Galaxy S4 mü kullanıyorsunuz?

Cihazınıza özgü bir çok içeriğe, ROM, root ve recovery konularına, haberlere ulaşabileceğiniz Galaxy S4 özel sayfamız açıldı.

Galaxy S4 Özel Sayfası

Rom Dosyaları

Kurulum

  • Rom dosyalarını hafıza kartınıza kopyalayın.
  • Cihazınızı Recovery Mode ile başlatın.
  • Rom dosyasını yükleyin.
  • Yükleme işlemini tamamlanınca Reboot seçeneğinin işaretini kaldırın.
  • Recovery Mode ekranına gelince yama dosyasını yükleyin.
  • Açılış Ekranında Son Kullanıcı Lisans Anlaşması’nın altında “Diagnostic Data” veri teşhisi seçeneğinin işaretini kaldırın.

THOR S7 Style Rom Yeni Sürümleri

Sitemizde paylaştığımız custom romların zaman zaman yeni sürümleri yayınlanmaktadır. Bu romlara ait konularımızı güncellemekte biraz gecikebiliyoruz. Dolayısıyla THOR S7 Style Rom’un orijinal konusuna ulaşmak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Bu romu cihazınıza yüklediniz mi? Bizimle deneyimlerinizi paylaşın.

Facebook Yorumları

CEVAP VER