Reddit’in resmi Android uygulaması beta test kullanıcıları için yayınlandı!

0
256

RedditBir paylaşım sitesi olan Reddit’in resmi uygulaması beta kullanıcılarına sunuldu!

Kapalı bir beta topluluğuna sahip olan Reddit uygulaması için şu anda beta grubuna katılamıyorsunuz. Ancak yazımızın sonunda uygulamaya ait .apk dosyasını indirebileceğiniz bağlantıyı paylaştık. Bağlantıyı kullanarak uygulamayı indirebilir ve .apk dosyasını cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Her ne kadar sahalara dönüşü uzun sürse de şu anki geliştirme aşamasını düşündüğümüzde uygulamanın çok da etkileyici özellikler sunmadığını belirtelim. Ancak yine de iş görür! Bir uygulamanın görünümü gerçekten önemlidir ve uygulamanın görünümü ve estetikliği gerçekten başarılı. Konularda çok sayıda yorum yapılır ve yorumları okumak gerçekten zaman alabilmekte. Konulardaki yorumları daraltma gibi bir özellik ile geliştiriciler önemli bir kolaylık sağladılar.

Reddit Ekran

Görüntüleri açmak için etkili bir yöntemi olmayan uygulamada görüntüler uygulama içi tarayıcıda açılıyor. Genel olarak değerlendirdiğimizde bağlantıları açmak gerçekten uzun bir süre alıyor yani yavaş. Durum çubuğunun renginin içeriğe göre değişmemesi gibi bazı detaylar garip olmuş. Renk değişiyor ama neye göre? 🙂

Böyle bir uygulamanın olması gerçekten güzel ancak yine de iyileştirilmesi gereken bazı noktalar mevcut. Uygulamada gece modu (night mode) yer almakta. Ancak Amoled ekranlı bir cihaza sahipseniz gece modundaki gri renklerden dolayı biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Uygulamayı indirip kullanmak isteyen arkadaşlarımız bu bağlantıdan indirebilirler.

Reddit sitesini takip ediyor musunuz? Bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz