Piranha Tabletler Nasıl Rootlanır?

7
5616

piranhaPiranha markasını duymuşsunuzdur. Cep telefonlarından tabletlere, navigasyon sistemlerinden oto ses ve görüntü sistemlerine kadar çok sayıda ürünü bulunan başarılı bir şirket. Bu kadar mı ürünü var dersiniz, hayır tabi ki. Daha fazla 🙂

Piranha tabletlerin nasıl root yapıldığı konusunda bilgi eksikliğini farkettik. Sizin için bir yazı hazırlayarak bu konudaki eksikliği gidereceğimizi düşünüyoruz.

Tekno Bölge ekibimizde Piranha Zoom II Tab 7.0 modeli bulunduğundan yazımızda bu modeli kullandık, umarız ürün çeşitliliğimiz artar. Sizin kullandığınız modelde işe yarar mı bilmiyoruz ama bu yöntemi denerseniz lütfen kullandığınız modeli ve işe yarayıp yaramadığını belirtiniz.

Piranha şirketinin root konusunda destek sağlamadığını ve oluşabilecek kötü bir durumda cihazınızın garanti dışında kalacağını belirtelim. Eğer hazırsanız sizin için hazırladığımız yazıya bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 • Pingback: Piranha Zoom II Tab 7.0 Root Yapma - Android Noktası()

 • Pingback: Lenovo A7-40 A3500-FL Root Nasıl Yapılır? - Android Noktası()

 • serdar

  Piranha Joy II Tab 8GB 7″ Tablet de bunun gibi mi root ediliyor?

  • Merhaba,

   Bu konuda bir bilgiye sahip değilim malesef. Ancak bu yöntemi deneyebilirsiniz. İşe yaraması gerekiyor. İşe yarayıp yaramadığını lütfen belirtin. Ona göre bir yol izleyelim.

 • abdullah

  Kolay gelsin Bende Piranha Grande var. Teli rootlamak istiyorum bir bilginiz varmı ? Teşekkürler

 • bunakkaptan

  Bende 3G Sim Kartlı Aristo Q Tab 7.0 var Buınu telefon özelliğini aktif edebilecek custom Roım lazım . Ne tavsiye edersiniz ? Teşekkürler.