Özgürlüğün Adı: Rocket VPN [Sponsor]

0
680

Android cihazınızda özgürlüğü Rocket VPN ile yaşayın!

Zaman zaman ülkemizde bazı siteler yasaklanıyor. Bu yasaklamalar başlayınca hemen internette VPN uygulamaları arıyorsunuz. Hatta bazı arkadaşlarımız bir dönem Twitter yasaklandığında, bu yasağı Twitter’dan öğrenmiştir.

Peki size özgürlüğün kapılarını açan bu VPN’ler arka planda ne yapıyorlar? VPN’ler internet bağlantınızı şifreliyor ve bu bağlantınızın başkaları tarafından izlenmesini engelliyor. Yani başka bir deyişle gönderdiğiniz ve aldığınız veriler şifrelenerek çevrimiçi gizliliğiniz korunuyor. Peki bunu Android cihazınızda en iyi hangi uygulama sağlıyor? Hemen cevaplayalım: Rocket VPN.

İndirmek İçin: Rocket VPN – Internet Freedom

Rocket VPN, Android kullanıcılarının mobil ağını şifreler ve konuma bağlı içeriklere ulaşmalarını sağlar. Nasıl yani? sorusunu duyar gibiyiz. Mesela Netflix aboneliğiniz var. Ancak ülkemizde bazı içeriklere ulaşamıyorsunuz. Rocket VPN sayesinde konumunuzu Amerika Birleşik Devletleri’nde veya başka bir ülkede bir eyalet olarak belirlediniz. Netflix’e baktığınızda şaşıracağınıza eminiz.

RocketVPN - Bağlan

Diğer VPN uygulamalarından bazıları hem hızınızı yavaşlatır hem de sizin bazı bilgilerinizi tutarlar. Peki Rocket VPN ne yapıyor? İnternette hızlı bir şekilde gezinmenizi ve anonim olmanızı sağlıyor. Anonimlik ne işinize mi yarayacak? İnternette anonim olduğunuzda üçüncü taraf uygulamalar sizi hiçbir şekilde izleyemezler. Whatsapp, Netflix, Youtube, Skype, Facebook, Messenger, Twitter, Tango, Viber, Snapchat ve diğer bütün uygulamaları serbestçe kullanın.

İndirmek İçin: Rocket VPN – Internet Freedom

Android cihazınızda kullandığınız internet tarayıcıları, her ne kadar siz internet ağınızı şifreleseniz de sizin hakkınızda çeşitli bilgiler toplayabilirler. İşte burada Rocket VPN devreye giriyor. Uygulamanın içerisinde yer alan internet tarayıcısını kullanmaktan hiç çekinmeyin. Ayrıca istediğiniz siteleri favorilerinize ekleyebilir ve hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

RocketVPN - Tarayıcı

Diyelim ki uygulamanın internet tarayıcısını kullanmak istemiyorsunuz. Rocket VPN’i etkinleştirdikten sonra çıkıp kendi internet tarayıcınızı açmak biraz zaman kaybı değil mi? Uygulama içerisinde kısayol özelliği var. Bu özellik sayesinde istediğiniz uygulamaları kısayol olarak atayabilir ve direkt olarak Rocket VPN içerisinden başlatabilirsiniz.

RocketVPN - Kısayol

Rocket VPN uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilir, dünya genelinde 7 farklı ülkede 10 sunucu arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ücretsiz sürüm reklam içeriyor ve bir sınırlaması mevcut. Size 500 MB bant genişliği veriyor ve bu 30 gün boyunca geçerli. 30 gün sonra bir daha 500 MB veriyor ve bu böyle devam ediyor. Peki bir ay içerisinde 500 MB bitince ne oluyor? VPN hizmetini kullanamıyorsunuz.

RocketVPN - Bant Genişliği ve Konum

Ben hem reklam istemiyorum hem de internet kısıtlaması istemiyorum diyorsanız sizler için çeşitli planlar mevcut. Mesela 1 aylık isterseniz 12,09 TL, 3 aylık isterseniz her ay 9,07 olmak üzere toplam 21,07 TL, 1 yıllık isterseniz her ay 6.04 olmak üzere toplam 72,53 TL fiyatına abone olabilirsiniz.

RocketVPN - Plan

Gizliliğinizi korumak, internet bağlantınızı şifrelemek ve hızlı bir internetin keyfini çıkarmak için Rocket VPN uygulamasını öneriyoruz!

İndirmek İçin: Rocket VPN – Internet Freedom

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz