Microsoft’tan Office için Uzaktan Kumanda Yazılımı

0
222

Microsoft, geliştirdiği Android yazılımlarına bir tanesini daha ekleyerek bilgisayarınızdaki Office yazılımlarını uzaktan yönetebileceğiniz bir uygulama yayınladı.

Uygulama, telefonunuzu bluetooth aracalığıyla bilgisayarınıza eşleştirmenizi gerektiriyor. Ardından, Office yüklü bilgisayarınıza ufak bir eklenti kurarak uygulamayı aktif hale getiriyorsunuz.

Bundan sonra örneğin PowerPoint sunumlarınızı kolaylıkla bluetooth ile yönetebilir, telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Microsoft Office Remote Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarınız için Office Remote uygulamasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz yazılımı kurduktan sonra Office uygulamalarınıza Office Remote sekmesi gelecektir. Bu sekme altınan Office Remote simgesine sağ tıklayarak Turn On seçeneğiyle aktif hale getirebilirsiniz.

officeremote

 

Bilgisayarınız ve Android cihazını bluetooth ile eşledikten sonra ve her iki cihazın da bluetooth’unu açtıktan sonra Android cihazınızdan Office Remote uygulamasını açtığınızda şu an açık olan sunum ya da Office belgesini görebilirsiniz. Üzerine tıkladığınızda ileri/geri butonlarıyla birlikte tüm slaytları görebileceğiniz ekrana ulaşacaksınız. Dilerseniz lazer işaretleyici yerine telefonunuzu da kullanabilirsiniz.

office-remote1 office-remote2

 

Office Remote for Android
Office Remote for Android
Price: To be announced

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz