LG G5 için ilk kılıf ortaya çıktı!

0
591

LG G5 Kılıf

LG’nin amiral gemisi G5 henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak G5 için ilk kılıf LG tarafından duyuruldu. Ortaya çıkan metal Quick Cover kılıfı, G5’in her zaman açık olacak ekranı ile sorunsuz çalışacak.

LG uzun zamandır son akıllı cihazları için Quick Cover kılıfları sunuyor ve bu kılıflar normalde plastik ve sunu deriden yapılmaktaydı. Ancak yeni kılıf LG’nin söylediğine göre parlak bir metalik kaplamasıyla eşsiz bir film içeriyor ve LG G5’in görünüşü ile uyumlu olacağı belirtiliyor.

LG G5 önceki cihazlarda olduğu gibi plastikten yapılmayacak, yani tasarımı metalden olacak. Bunun yanı sıra LG, G5’in her zaman açık ekranına sahip olacağını doğruladı. Böylece kullanıcılar saati, tarihi ve bildirimleri kolaylıkla kontrol edebilecekler. Ayrıca bu özellik Quick Cover ile de sorunsuz bir şekilde çalışacak.LG G5 Kılıfı

Quick Cover ile kılıfı açmadan bir arama geldiğinde kılıf üzerinden aramalarınızı cevaplayabilecek veye reddedebileceksiniz. Bunun yanı sıra alarmlarınızı dahi kontrol edebileceksiniz.

LG, yeni Quick Cover kılıfının ücretinin ne kadar olacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak G5 çıktığı anda bu kılıflar da teknoloji mağazalarında yerini alacaktır.

Yeni kılıf hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Böyle bir kılıf kullanmak ister misiniz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz