LG G3 Marshmallow güncellemesi çok yakında!

0
414

LG G3 Marshmallow

LG’nin geçen yılki amiral gemisi cihazı LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yakında!

Daha önce LG’nin yakında Marshmallow güncellemesini alacak cihazlarını burada yer alan haberimizde sizinle paylaşmıştık. LG G3 cihazının Marshmallow güncellemesini alacağı tarih belli oldu: Gelecek ay.

LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi gelecek ay yani aralık ayında Polonya’da yayınlanacak ve kullanıcılarla buluşacak. Raporlara göre LG G3 Marshmallow güncellemesi aralık ayının ortalarında yayınlanacak. Hatta daha kesin bir tarih verelim. Her şey planlandığı gibi giderse 16-18 Aralık tarihleri arasında yayınlanması planlanıyor.

Bildiğiniz gibi Android 6.0 Marshmallow ile performans, stabilite ve kullanıcı arayüzü geliştirmeleri sunuyor. Bunların yanı sıra Doze ve Google’ın yeni uygulama izinleri sistemi gibi özelliklere de sahip. Kullandığınız uygulamalara ait izinleri kontrol etmemizi sağlayan bu sistem ile Google, güvenlik konusunda hassas olan kullanıcıların ihtiyacına cevap veriyor. Tabi ki şu an kullandığınız Android sürümü için Google Play Store’dan izinleri yönetebileceğiniz çeşitli uygulamalar indirebilirsiniz. Ancak işletim sisteminde varken neden ayrı bir uygulama yükleyelim ki?

Android 6.0 Marshmallow hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz