Instagram’dan Herkesi Sevindirecek Haber!

0
365

Instagram’da video süreleri uzuyor!

Günümüz sosyal mecralarından popüleritesi oldukça yüksek olan Instagram’ı bilmeyenimiz yoktur.

Bu sosyal mecra bizler, sevdiğimiz resimleri ve videoları insanlarla paylaşma imkanı sunuyor. Tabii ki buna bir kısıtlama getirerek sunuyordu. Çektiğimiz resimleri olduğu gibi paylaşma imkanı sunmayan, mecburen kırpma zorunluluğu dayatan Instagram yakın zamanda bu dayatmayı kaldırmış ve çoğu kullanıcının memnun kalmasını sağlamıştı.

 

Peki bizi sevindirecek haber ne?

Evet arkadaşlar sizlerin de bildiği gibi Instagram’da video süreleri biz kullanıcılar için 15 saniye iken sponsorlu bağlantılar için 1 dakika olmuştu. Instagram kendi paylaştığı video kolajı ile sürenin artacağı haberini bizlere verdi. Yakında gelecek güncelleme ile artık daha uzun süreli videolarımızı kırpmadan rahatça arkadaşlarımızla paylaşabileceğiz.

View this post on Instagram

In the last six months, the time people spent watching video on Instagram increased by more than 40 percent. As part of our continued commitment to video, you’ll soon have the flexibility to tell your story in up to 60 seconds. The video above features members of the incredible community of emerging video creators on Instagram. And longer videos also mean more diverse stories from the accounts you love, whether it’s Selena Gomez (@selenagomez) hanging out with friends or beauty star Bretman Rock’s (@bretmanrock) latest makeup tutorial. For iOS, we’re also bringing back the ability to make videos out of multiple clips from your camera roll. To learn more about multi-clip video on iOS, check out help.instagram.com. Longer video on Instagram begins rolling out today and will be available for everyone in the coming months. Multi-clip video is available this week as part of Instagram for iOS version 7.19 in Apple’s App Store.

A post shared by Instagram (@instagram) on

 

Bu haber hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz