Instagram’a Çoklu Hesap Özelliği!

0
359

Instagram

Fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram, çok sayıda kullanıcının istediği bir özelliği kullanıcılarına sunmaya başladı.  Aynı anda çok sayıda Instagram hesabına sahip olan arkadaşlarımız vardır ve bu arkadaşlarımız çeşitli uygulamalarla veya mevcut uygulamada çıkış yapıp diğer hesaplarını girerek birden fazla Instagram hesaplarını cihazlarında kullanabiliyorlar. Artık ek bir uygulama yüklemenize veya başka işlemler yapmanız gerekmiyor. Android ve iOS’a gelen yeni güncelleme ile artık birden fazla hesabınızı resmi uygulamada kullanabileceksiniz.

Çoklu kullanıcı desteği sunan güncelleme 7.12.0 ile sürümü ile karşımıza çıkıyor. Bu güncellemenin şu an beta aşamasında olduğunu belirtelim. Eğer uygulamanın beta programına kayıtlıysanız bu güncellemeye sahip Instagram’ı zaten kullanıyorsunuzdur. Yakında güncellemenin tüm kullanıcılara verileceğini belirtelim.

Peki diğer hesaplarımı nasıl ekleyeceğim diye soruyorsanız hemen cevaplayalım. Ek hesaplarınızı uygulamanın Ayarlar menüsünden ekleyebilir ve gezinme çubundaki kullanıcı adınıza dokunarak açılan açılır listeden diğer hesap veya hesaplarınızı seçerek bu hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Çoklu hesap özelliğine hemen sahip olmak istiyorsanız Play Store beta test programına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Şunu belirtelim. Ready to start testing? başlığı altındaki adımları uygulayarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra mevcut uygulamanız en son sürüme otomatik olarak güncellenecek ve çoklu hesap özelliğinin keyfini çıkarabileceksiniz.

Birden fazla hesap kullanıyor musunuz? Böyle bir özelliğe ihtiyacınız var mı? Bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz